51 PromiL(Rock) - Ankara

aman efem ne demek ben tşk ederim grubumuz süperdi o gece tekirdağ köftesini pek bi beendiniz bakiorumda 😀 önümüzdeki aylarda tekrar gelmeniz dileiyle zaten ben her konserde varımda çorlu halkı inanılmaz beendi konseri ve tekrar olsun istiolar bugün msnde boguliodum🙂

Bu arada unutmadan tekrar belirtelim Çorlu Fm 'de katıldığımız radyo yayını da buraya ve internet sitemizde konulacaktır🙂Her şey için teşekkürler Orkuncum..

Tekrar hatırlatmakta fayda var..

51PromiL 2 Aralık'ta saat 17:30 civarı Dip barda sahne alacak.Konserde Asi parçası için ECE Karagüllüde VİOLA yla eşlik edecek.Her konser bu imkan olmadığı için Herkesi bekliyoruz..Ayrıca organizasyonda Grip ve Nokta grupları da sahne alacaklar.Organizasyonda yaş sınırı yoktur.

Herkesi bekliyoruz arkadaşlar..

neteev7.jpg

Afişimiz =)

Yaş sınırı yoktur..
Görüşmek üzere 🙂

Biraz geç oldu ama malum işlerden dolayı teşekkür edemedim... Konserde gösterdiğiniz güzel performans için teşekkür ederim çok güzel ve sorunsuz bi konserdi ayrıca yeni ekiple ilk defa izledim güzel olmuş oturmuş baya grup hayırlı olsun...Nese fazla uzatmayayım teşekkür ederim arkadaşlar...
Saygılar...

Arkadaşlar 14'ünde Gölge Bar 'daki konser sanırım 16'sına ertelenmiş..Ayrıntıları yakında yazıcaz..
Bu hafta Manhattan'da 23:00 sularında sahneye çıkıcaz..Kedi grubunun bu haftalık sahne alamaması nedeniyle gece boyu sizlerle olucaz..Sonraki haftalarda geçen haftaki gibi 23'te Kedi grubu 01 'de biz sahne alıcaz..Herkesleri bekliyoruz..

Bu haftaki programda bulunanlara teşekkürler...Yavaş yavaş yerine oturuyor günler...

Her Perşembe 22:30 Kedi - 00:30 51PromiL
Her Cuma 22:30 51PromiL - 00:30 Disko Disko

Herkesi Bekliyoruz....

bu arada artık konser ve organizasyon için elitemiz.ali@gmail.com dan iletişime geçebilirsiniz

Geri