51 PromiL(Rock) - Ankara

Yaşasııınn 51 promil en büyük 51 promiiillllll 🙂 başarılara devam.. ben hem yeni üyeyim hemde gruptan değilim hihihi 🙂

sefgiler...

Perşembe ve Cuma günü bizi yalnız bırakmayan kalabalığımıza teşekkür ederiz 🙂
Haftaya itibariyle grubumuzda Synthesizer eklenecek..Özgür Aksüyek gitar ve synthesizer çalacak.. Muse Placebo night için herkesi 25 Ocak 'ta Manhattan'a bekliyoruz..
Bu arada 3 Şubat'ta Çorlu konserimiz var...Tüm Çorluluları 3. Çorlu konserimize bekliyoruz..Çorlu'da en çok konser veren grup olduk..Ha bir de Haluk Levent varmış sanırım 😀

Jack Daniel's ile "A tribute to Placebo & Muse"

25 Ocak Perşembe günü(yarın 🙂 ) Jack Daniel's sponsorluğunda düzenlenecek olan gecede 51PromiL(biz) ve A.b.e.s canlı performans ile sahnede olucak..Jack Daniel's ın sürprizleriyle devam edecek olan geceye herkesi bekliyoruz...

Perşembe günki kalabalık için herkese teşekkür ederiz..Böyle olduğu sürece aksamadan devam edecek programlarımız 🙂 Bundan sonra Perşembe günleri Kedi grubu bizimle olamicak..Bu sebeple her Perşembe 00:00 saatlerinde Manhattan'da olucaz..Herkesi eğlenmek,müzik dinlemek için programlarımıza bekleriz..

Şu an için Cuma günleri belli değil..Umarız devam ederiz..Ancak zaten tadımlık çalıyorduk Cumaları 🙂 Perşembe günleri gece boyunca sahnedeyiz..Şimdilik kesin olan

Her Perşembe 00:00 civarı Manhattan'dayız..manhattan çevre sokak no:5..

Çorlu konserinin tarihi değiştikçe değişti..Sömestr oldu,orda sorun oldu ,burda sorun oldu,finaller oldu..Ancak şu an kesinleşmiş bir tarih var..

23 ŞubaT...Olur da değişirse (artık yeter değişmesin) tekrar haber vericez...Yeri gelmişken belirteyim çok yakında Eskişehir konseri var..

Programlarımıza herkesi bekliyoruz..

dun gece gene karsilastik :twisted: tuvalalette lafladik azcik bi klip cekelim artik size ciddi ciddi 8) dun anlattim ufak tefek kafamdakileri "asi" icin yapabilcegimiz seyler var. :twisted: unutmayin olm irtibati kesmeyelim 8O

23 kesindr inş biletler basılmş yazık olmasın.)yine beklioruss herzaman bekleris promill çokk iii oluyyo walla🙂🙂

yok yaa artık kafaı yedim yolda görenler beni vurcak yine iptal olcakmı die 😀 biletler basıldı 23 şubat cuma günü 18:30 da başlicak organizasyonda 20:30 da 51promil çıkçak 23.30 da finish 🙂 afişlerde en kısa sürede çıkçak dimi ÖZGÜRRR 😀

Geri