OverDose (Hard-Core / Nu-Metal) - Ankara

Beyler eyvallah.Güzel vakit geçirdik.Diyv ailesini temsilen ben oradaydım.En az Çilekeş kadar duyurdunuz adınızı Eski Limona(limon tayfası).Limon tayfasıda sizi sevdi.Çilekeşi Çilekeş yapan limondu.Overdose u Overdose yapan da Barfly olacak.Gerçi daha ne duyuracaksınız ismiinizi ama.İstenileni verdiğiniz gençliğe.
Ve gecenin suçlusu.Herkes pogo yu başlatan şahısları arıyordu ama kimse bulamadı.Açıklıyorum....
Bu topicin sahibi insanlar pogonun başlatıcılarıydılar.Ama deliydi.Başarılar diyecem daha ne yapın.Gelmeyenler çok şey kaçırdı...

çok teşekkür ederiz yorumlarınız için. beğendiyseniz ne mutlu bize.. bizim de tek amacımız limonun kapanmasındandan sonra barfly da bu müziği seven insanlarla tekrar biraraya gelip eğlenmek eğlendirmek.. gerçekten beğenildiğine çok sevindik.. perşembe geceleri görüşmek üzere! [/b]

kesinlikle çok iyiydi cumartesi gecesi...siz sahneden inene kadar bütün enerjiyi harcadık zaten.tabii kalabalık olması sizide olumlu etkiledi.biz coştuk siz coştunuz.siz coştunuz biz coştuk :LOL: darısı cumartesi cünü owerdose&manga konserine

Diğer şehirlerde bulunan ve OverDose'u merak eden arkadaşlar yada demo şarkılarını dinleyip beyenenler, çok yakında diğer şehirlerde de Overdose'un konser organizasyonları gerçekleştireceğiz.Bir aksilik olmazsa ilk konser İstanbulda olacak.Onuda buradan size bildireceğiz.

zeyhan demiş ki:
Diğer şehirlerde bulunan ve OverDose'u merak eden arkadaşlar yada demo şarkılarını dinleyip beyenenler, çok yakında diğer şehirlerde de Overdose'un konser organizasyonları gerçekleştireceğiz.Bir aksilik olmazsa ilk konser İstanbulda olacak.Onuda buradan size bildireceğiz.

evet evet bunlar olması yakın şeyler :D:D:D hadi bakalım türkiye :twisted: :twisted: :twisted:

valla sizi ne zmn dinlemeye calissam big in japan olup bisey anlamiorm...
bu arada lp' faint' repertuara alirsaniz beni mesut ve bahtiyar eylersiniz
screm vokalin de hastasiyiz(ses olarak tabii) o ayri :p :oops:

erleichda demiş ki:
valla sizi ne zmn dinlemeye calissam big in japan olup bisey anlamiorm...
bu arada lp' faint' repertuara alirsaniz beni mesut ve bahtiyar eylersiniz
screm vokalin de hastasiyiz(ses olarak tabii) o ayri :p :oops:
valla faint ne zaman sample ler hazır edersek o zaman eklenecek ama biraz zaman alacağı kesin :) görüşleriniz için çok teşekkür ederim.her perşembe barfly dayız maaile bekleriz :D
meaow :kaydim :ask

overdose website

arkadaşlar web sitesi yapımına başladık..yardımcı olmak açısından elinizdeki overdose la ilgili tüm dökümanları lütfen bi şekilde bana iletin. e-mail adresim [email protected] . grup elemanları da lütfen yolladığım formları doldursunlar , birbirlerine iletsinler. :twisted: bu arada cumartesi günü için şöyle kaliteli dijital fotoğraf makinası lazım. bu çok önemli lütfen tanıdıklardan biri getirsin. büyük sevaba gireceksiniz.

ya farkettimde gün geçtikçe yani her perşembe daha da kalabalıklaşıo barfly yine gayet eğlendim ilk yarıya kadarda olsa...biras çekim yaptım kendi çapımda..bu kafayla çektiimi sanmışım sadeje.iki şarkı çekmişim:) neyse haftaya görüşürüzz.muahhhhhhhh öpüoruum hepinisi

Bu geceden hıc hosnut kalmadım ne yazık kı … asırı kalabalık ,manganın yaptıgı kaprısler ve overdose un gec cıkması yuzunden ne kadar dınlemek ıstesemde kalamadım :( kapıların 9.30 da acılması bızı dellendırdı yagmur altında bekledıkten , sonra o kalabalıga gırınce felegımız sastı..sizi seviyoruz overdose ;)

ya sanırım manganın kaprislerinden bahsedio...normalde konser 20:30da owerdose la başlıcaktı ama manga soundcheck yaparken falan seyirci olmasın istemiş dolayısıyla 21:30da içeri alındı herkes we önce manga çıkcaktı artık kaçta çıktı onu bilemiorum...yani manga bayaa erken kaptırmış bence kendini :roll:

Mi-tiaMin demiş ki:
ya sanırım manganın kaprislerinden bahsedio...normalde konser 20:30da owerdose la başlıcaktı ama manga soundcheck yaparken falan seyirci olmasın istemiş dolayısıyla 21:30da içeri alındı herkes we önce manga çıkcaktı artık kaçta çıktı onu bilemiorum...yani manga bayaa erken kaptırmış bence kendini :roll:

+1111

Fazladan Kaptırmış.Tabi Bütün Suçu Onlarda Bulmamak Gerek:!:
Onları maNga Yapan Yine Buradaki Insanlar.Biziz Demedim Çünkü Ben bir manga Dinleyicisi Değilim.Dinlemedim Değil Dinledim yalnız Birbirinden Alakasız Şarkılar , Manasız Ritmler. Her Neyse Burası Overdose'un Kendine Ait LTD .ŞTİ Forumudur.Başka Forumlarla Karıştırmayınız. :twisted:

En Büük Diyv :p :LOL: :LOL: :LOL:

anlam vermek mümkün degil ama oldu bi kere ve geçti artik biz yine elendik deliler gibi ünlü olunca böyle oluyomus demek :evil: :evil: neyse persembeleri görüsmek üzere....

ha bide Set-Up Degismez, Vatan bölünmez....

walla bende hiç memnun kalmadım dünden...zati çok kalabalık falandı..9 buçua kadarda bekleyince dellendik işte...manga sahneden inmeden kaçtım ordan yoksa o kalabalıkta ölücektim walla :p overdose u izleyemedim çok istememe rağmen... :( nese perşembe görüşürüs ;)

aksilikler sizden uzak dursun diye dua edin ve bir yerlere geldiğinizde bunları unutmayın ki forumlarda bu hallere gelmeyin siz de.samimiyet ve içtenlik seyirciyi mutlu eder!başarılar millet!

Geri