OverDose (Hard-Core / Nu-Metal) - Ankara

interneti özlemişim.kemancı konseri çok güzel oldu.bişeyler gelişyor yavaş yavaş.izmir ve eskişehir şubat ayında kesinleşecek.şu ara kayıt a ayıracak vakit yok ama kış bi bitsin onada sıra gelecek inşallah.güzel yorumlarınız iyi dilekleriniz ve destekleriniz için teşekkür ederiz.
hürmetler

yürüyün beeeee koçlar....kim tutar sizi.. :metalhead walla benim göslerim yaşarıyo,pek bi duygulanıyorum sizleri böyle görünce :cry: hepinizi çook seviyorum...başarılar janlarııııımm......

hamiş: mehticim çok çok geçmiş olsun..iyi ol biran önce

İzmir olayına bir açıklık getirelim.İzmir konseri için hali hazırda "Dungeon Bar" la bağlantı halindeyiz.Kendileri olumlu bakıyorlar ve eğer hedeflenen kitle Overdose 'un sahne alacağı gece orda olursa uzun vadede hafta'da bir yada ayda bir Overdose izmirde olucak.Gerekli görüşmeler yapıldı bar sahipleri ile.Kendilerinden haber bekliyoruz.Araştırmalarımıza göre bu haber olumlu sonuçlanacak.Şuan netleşmemesinin tek nedeni bu aralar programları yoğun olduğu için kendilerinin bize haber verceği.Bizlerde sizler gibi beklemedeyiz.

yeni şarkılar bugün itibariyle eklendi.disturbed ekledik şişko sendedoğru duymuşun canım zaten gelmedin hiç gebertirim :D
jackas:son defa yı beğenmene çok sevindim.şimdilik başka kaydımız yok.yakında yeni kayıtlar gelecek ama şuara gerçekten çok yoğunuz.hatta öyleki stüdyodan geldim ve öyle yazıyorum bu yazıyı.özlem bitti bu perşembe tekrardan kaldığımız yerden devam ediyoruz.hürmetler

1 şarkısını dinledim dinlediğim şarkıda heralde vokalistin uykusu vardı baygın baygın söylüodu=)) başarılarınızın devamını dilemiyorum başarılı değilsiniz vokalistin sesi popa yatkın bence.

OVERDOSE MİNİ TÜRKİYE TURNESİ :)

Ve beklenen gerçekleşti Overdose İzmir Dungeon Bar'da 14 Şubat Sevgililer Günü İzmir'li hayranları ile buluşuyor.Tüm Detaylar çarşamba günü buradan ve etkinlik sayfasından bildirilecek

20 Şubat Saat 19:00 Kemancı Taksim / İstanbul

ÇOK YAKINDA BURSADA ! :metalhead

oldu mu şimdi bu 14 şubat...aynı gün ooze de detone var :( ordan çıkıp öbür tarafa mı koşturcaz(gelirsem zaten tamamen ceterisparibus yüzünden olucak :) )merak ettirdi...

evet gerçekten çok iiyiydinis playlist değişmiş ve son defa ilk yarıya alınmııııış olunca bayaa sevindik :) süper beste gerçektenn gel de aağlama düğüm düğüm oldum valla :cry:

Ya hocam bizi(arada sırada Linkin park isteyen ve Tolga'ya Disturbed çalın die ısrar eden 3lü olarak tanımlanabiliriz :) ) coşturuosunuz ve biz de en önde şarkılara eşlik edioruz (çoşmadığım şarkıda bile gayret gösteriorum çünkü konserde hemen önümde ayakta eğlenen eşlik eden insanlar görmek beni gaza getirir) ama anlamadığım bi şekilde rahatsızlık vermişiz :) Artık diğerleri gibi bi masaya oturup oradan sizi dinleyeceğiz üzgünüz :(
(Bu arada down with the sickness yerine stupify daha ii giderdi benden öneri :) )
Saygılar...

kim kime rahatsızlık verdi ben anlamadım valla.ama eğer mekanla ilgili birşeyse ilgilenmeye çalışıcam ama müsbet sonuç alabilirmiyim bilmiyorum :D izmir konserimizde kesinleşmiş oh oh ne güzel.kısmet artık :D

Geri