OverDose (Hard-Core / Nu-Metal) - Ankara

elinize sağlık canlarım.. süperdiniz.. sahneyi özlemissiniz bugun bunu gösterdiniz. ;) bizde sizi dinlemeyi ;) :) :elsalla gerci saat 6 da cıkıcaz dedınız saat 8 de cıktınız.. organızasyon superdi masallah :p :)

gerçekten çoooook özlemişiz walla inşallah güzel haberler gelicek yakında bazı konuşmalar yapıldı garage barla yeniden sahnelere döneriz kısmetse... :D:D

bu arada haftaya pazar günü (20 kasım) garage barda bi konser daha olucak sanırım eğer olursa kesin bizde sahnedeyiz dün için herkese teşekkürler... :metalhead

abi dün akşama kadar sizi bekledik.ama çok çabuk indiniz sahneden.yine de çok güzeldi.keşke daha çok kalsaydınız sahnede.artık bundan sonraki konseri bekliycez.size başarılar.. :) :)

reb demiş ki:
abi dün akşama kadar sizi bekledik.ama çok çabuk indiniz sahneden.yine de çok güzeldi.keşke daha çok kalsaydınız sahnede.artık bundan sonraki konseri bekliycez.size başarılar.. :) :)
valla bizde daha çok kalırız diye hesaplıyorduk ama program sarkmış her zamanki gibi yleki 2 saat falan sarkmış :) kısmet böylede iyi oldu tadımlık :D haftaya bir konser daha olacak sanki ama daha kesin deil.hürmetler

artık biyerde çıksanızda gelip eğlensek diyorus yaa yeter ama ösledik :twisted: :twisted: :twisted: eglenelim coşalım filan di mi ama :metalhead :beer :kaydim

selaaamm
konserlerin azaldığı göze çarpmakla beraber
stres atamayan overdose'cularda asabi hareketler göze çarpmaya başladı.
öner bile sevgili yaptı (o derece stres yani)
sizi seviyoruz.
yolunuzu gözlüyoruz
sevgilerr...

bayadır ortalıkta yokuz ama yakın zamanda tekrar piyasaya dönücez arkadaşlar bizde çoooook özledik sahneyi artık burdanda duyurucaz bi süredir nettede değildik artık burdayız... :D:D

ve sonunda yeniden sahnelere dönüş yapıyoruz arkadaşlar tarih tam olarak kesin olmamakla birlikte 25 aralık pazar günü gibi görünüyor kesinleşince afiş olarak duyurucaz..... gelmeyeni...... :D:D:D

felicita demiş ki:
grubun album yada demosu varmı?varsa nası ulasabılırız,merak merak merak....:)basarılar

heeey beyler nasılsınız... Uzun zaman oldu... Askerlikte bitti artık... Sizleri özledim yaaa ankara'ya gelince arayacağım söz... hala demo falan yapmadınız mı yaaa... Demo'nuzun çıkacağını zannediyordum...

Umarım o da olur peki antalya'ya gelmeyi düşünür müsünüz? :p

bu arada selamlar teddy kardeş.ben tolga, hikmetin haberi yok ama onun üyeliğinden giriyorum:).. bar programlarından dolayı demo kayıt olayına pek giremedik . bizde seni özledik ..umarım askerlik sorunsuz geçmiştir.. ankaraya geliceksen, 25 inde pazar günü garaj dayız.

Geri