OverDose (Hard-Core / Nu-Metal) - Ankara

sen baya nefret etmişsin bizden ya :D bu bi program değil zaten biz yaklaşık 2 buçuk aydır sahne almıyoruz konser gibi bişey olcak özleyenler gelir heralde dimi :D ama sen hiç sevmemişsin anlaşılan neyse artık beğenmeyenlerede saygı duyuyoruz tabiki sana laf sokmaya çalışmıyorum yanlış anlama sakın öyle sandın gibi geldi verdiğin cevaplardan....

ortada bi yanlış anlaşılma var galiba ben sizden neden nefret ediimki :?:
sözlerimde nefret içerikli diildi, laf soktuğunu hiçmi hiç düşünmedim ayrıca konser olduunu anladım zaten ben öncenizden bahsediyorum bugünün nasıl geçeceğini merak ediyorum hepsi bu
ben kimseden nefret etmem hatta saygı duyuyorum kötüde olsa uğraşıyosunuz müzikle :LOL: bigün sizde iyi olursunuz umarım ama bişiler üretin artık kendinize ait olsun coverlarla nereye kadar gideceksiniz ;) dimi
ha SON DEFA güzeldi sizde o ışığı görüyorum yapabilirsiniz SON DEFA tadında parçalar
Teşekkürler

ooo çok güzel gerçekten bunları duymak aslında bazı şeyleri çok ayrıntılı şekilde dinlersen benden anlıcaksın bu işlerin ne kadar kolay görünsede zor olduğunu bi takım problemler yaşadık grup içinde ama aşmaya başladık yeniden bunları bestelerde yapmaya başladık umarım güzel şeyler çıkıcak ve onlarıda kaydedicez ama bi bar grubunun cover yapması gerek bizde bu şekilde başladık aslında bu müzik işine ama bestelerde yapıp aralara koyucaz inşallah bu gece beklerim senide....

peki o zaman inşallah başka bi gün....

arkadaşlar yaklaşık 3 saat sonra sahnedeyiz son kez herkesi bekliyoruz çok fazla zıplıcaz bu gece...... :D:D:D :metalhead :metalhead :metalhead :metalhead :metalhead :metalhead :metalhead :metalhead :metalhead :metalhead :metalhead :metalhead :metalhead :metalhead :metalhead :metalhead

Bu sitedekı bazı arkadasların muzık yorumlarına ,elestırılerıne hayran kalıyorum.. muzık otorıtesıymıs gıbı bırde cıddı cumleler kurduklarını sanıyorlar .. enteresan..ben muzık otorıtesı degılım tabı.. ama 1 sene bılkent konservatuarı, 6 sene hacettepe konservatuarında okuyuınca benımde soz soyleme hakkım doguyor ıster ıstemez..ınsanları elestırırken daha oncede soyledıgım gıbı konu hakkında bılgı sahıbı olmalı ınsan ..hoslanılmayan bır sey soz konusuysa bunu guzel cumlelerle, guzel turkcemızı bozmadan da yapılabılır sanırım..
Her muzıgın bır dınleyıcı kesımı var ,herkes sevıcek, herkes o tarzı begenıcek dıye bır kaide yok..
Overdose’un yanlarındayım her zaman cunku kaatedılen yolu gorebılıyorum ve yanlarındaydım…. Ne kadar sevdıklerını ,ıstedıklerını, ugrastıklarını gorunce bu yorumlar dogal olarak canımı sıkıyor. Elbette onların basın sozcusu degılım yada muzık danısmanları..kımseyı alt etmek ,bozmak nıyetınde degılım.. sozlerım geneldır ve alınıcak olan arkadasların da bıraz daha dusunmelerını bazı konularda bılgılenmelerını kı muzık konusunda konusabılmek ıcın cok sey ogrenmek gerekıyor.. bu ısılerine yarıycaktır, muzısyen olunmasa bıle ıyı bır dınleyıcı olmak cok onemlıdır.bu gece kac kısı gelırse gelsın sız sahnede umarım ıyı vakıt gecırıp ,eglenıp ıyı muzık yaparsınız. Cunku seyırcının eglenmesı sızın eglenmenızle baslıyor.. ve bunu zaten cogunlukla yapıyorsunuz.. basarılar canlarım..

umarım yanlarındayken onlara yanlışlarını söylüyorsundur konservatuar okumuş biri olarak...cunku eksikleri oldugunu bilmeliler ok? ;)
bu forumlarda biçok kişi sewdigi grubu koruyup kollayıp diger grupları da kotulemeye emeklerini hiçe saymaya çalışıyor.bi grubu seviyorsanız başarısını istiyorsanız pohpohlayıp yuruyun beee aslansınız kaplansınz kesseler acımaz diyerek bisey elde edemezsiniz.
overdose kotu bir grup degil.bende dikkate alırlar almazlar eleştirimi yapim.öncelikle benim dinledigim kadarıyla bateristin biraz daha geliştirmesi gerekiyo kendisini.belki sadece dunki program için gecerlidir bu eksiklikler cunku bi kişi her zaman aynı performansı gösteremez.bide vokal sesini iyice yorduktan sonra cok zor parcalarla dewam ettiler ve onun da performansı düştü.aslında bence bayaa iyi baslamışlardı.bu gruba beste gerektigini düşünenlerdenim bende.zaten çalışmalara başlamışlar.kolay gelsin arkadaşlar.sunu söliyim dun ilk defa dinledim sizi.
birde neredeydi kardesim bu gelecez kesin hobareeyyy tehoyyyyy diye sewinenler...ben bayaa dolu bi garage bekliyordum...iyi bakın kendinize :beer

elifcim sağol söylediklerin için hep yanımızdasın biliyoruz....

eserseri; dostum sanada çok teşekkür ederim söylediklerin için biz elfile (meaow) sürekli olarak konuşuyoruz bize nerelerde detone nerelerde yanlış yaptığımızı sürekli söylüyor övücü eleştrilerde güzel ve bizi tetikliyor ama asıl dikkat ettiğimiz şey yapıcı eleştrilerdir şurada yanlışlar oldu diye söylendiği zaman hadi ordan be sen ne anlarsın yerine sölenen yerdeki yanlışı düzelmeye çalışıyoruz.....

dünkü programla ilgili senin söylediklerinin dışında kendimce dahada fazla eksiğimiz vardı bunun en büyük sebebide 2 aydan fazla bi süredir sahneye çıkmamamızdı benim sesim ve özelliklede fıratın sesi (scream vokal) çok çabuk deformasyona uğradı ki bu tarz müzik için birazda normal gibi bide çok fazlaca özlemişiz biraz fazla bağardık fln :D ama her hafta çıkılan programlarda ses buna alışıyor ve bu deformasyon çok daha geç gerçekleşiyor.... baterist gitarist ve bassistinde mutlaka hataları olmuştur biraz hamlamışız ama eğerki programa başlarsak 2. veya 3. programdan sonra gelip bu söylediklerine bi daha dikkat etmeni isterim.... çok teşekkür ederim yorumların için bu tip elştrilerle bi yerlere gelebiliriz.....

gelemeyenleride yadırgamıyorum hava gerçekten çok ama çok soğuktu gelen arkadaşlarada çok teşekkürler çok eğlendik ama özellikle beni yalnız bırakmayan takımın Ankara Cats oyuncularına ayrıca teşekkürler gözlerim doldu walla sizi bu kadar kalabalık görünce :D (ama böylede pogo yapılmazski be kardeşim öldürdünüz insanları)

emin ol onlara eksık yonlerını ve yapmaları gerekenlerı soyluyorum ve ustte de yazdıgım gıbı onların gelısım sureclerınde yanlarında oldugum ıcın ılerledıklerını gorebılıyorum… elbette eksıklerı var.. ben 1 sene sonra mezun olucam toplam 8 sene okumus oluyorum ve hala eksıklerım var 5 sene sonra yıne olucak ,bu ıs tamam oldu bıttıyle olmuyor cok zor ve calısılması gereken bır durum.. tanıdıgım ıcın yanlarında olup pohpohluyorda degılım hıc bır ıyı guruba kotu yada kotu guruba iyi dememısımdır.. cunku dınledıgını anlayan, anladıgını yorumlayan yorumladıgınıda kagada yada soze doke bılen bırıyım ısım muzık ..
saygılar

gelen herkezin ayağına sağlık gayet güzel bir geceydi ben bu kadarınıda beklemiyordum açıkcası.tekrar teşekkürler...
yorum yapan herkezede teşekkürler.
en kısa zamanda tekrar görüşmek üzere hürmetler bizden

sen anneleri oluyosun sanırım (meaow)sana hak veriyorum kimse kuzucuklarının eleştirilmesine dayanamaz helede yabancılar tarafından :LOL: ama sende hak verki yavruların yabancılar için şarkı sölemeye başladıkları an bizede eleştiri hakkı doğuyor
ayrıca burda senin müzik hayatından bahsetmiyoruz ne o vitrine çıkmışsın gibi bütün meziyetlerini sıralamışsın :LOL: kimsenin umrunda diil sanırım senin müzik hayatın bence sen şööle kenara çekil sayın müzik otoritesi ;) bizde rahat rahat beğenelim beğenmeyelim fikirlerimizi söleyelim oke :dan

LENA:herkez bütün saygı unsurlarını göz önünde bulundurup sana cevap verdi.kimsin amacın ne herşeyi buraya yazarım bu sefer başka bir nickle aynı şeyi yaparsın.o yüzden uzatma ve b.kunu çıkartma.haddini bil ve eleştiri yapmayı bi başar önce sonra insanları eleştir.lütfen daha fazla uzatıp forumu b.k etme.yoksa mod.lardan yardım istemek zorunda kalacam.yine insan evladı gibi lütfen diyorum.kişisel rahatsızlıklarını kişilere olan kızgınlıklarını gruba ve foruma yansıtma bu şekilde bi yere varamazsın....

sizi beğenmeyenlere ölüüümmü :?: nedir bu abartılı tepki anlamadım
ben saygısızlık ettiğimi düşünmüyorum çocuklaşmayın sizmi eleştiriye açıksınız güldürmeyin beni anında savaş ilan ettiniz
halbuki tartışma bitmişti anlaşılmıştı iyi okursanız ankara cats ile
komik olmayın sevimli olun :LOL:
ve sizi tanıyıp sırf düşmanlık olsun diye bunları yazdığımı düşünürseniz üzülürüm
her kötü eleştiri yapan sizi tanıyor düşmanınız diye düşünürseniz yandınız
bu yola gi,rdiyseniz benim gibi daha çok insan çıkacak karşınıza hazırlıklı olun
yine söylüyorum vasatsınız ve iyinin üstünde olmak için iyi müzik yapmanın dışında dinleyenlere saygı duymanızda gerekiyor
Teşekkürler

şavaş alanına dönmüş burası... :D neyse artık çalıp daha iyi olucaz inşallah ve herkese malesef beğendiremeyiz çünkü bu tarzı sevmeyen biri için ağzınla kuş tutsan bi işe yaramaz tarzı sevenler içinde çoğu kimse bizi beğeniyor ama tabikide haklısınki beğenmeyende çıkıyor ve kimseye bizi sev sevmezsen defol diyecek halimiz yok uzatmasın kimse artık dimi arkadaşlar bura bi laf dalaşı ortamına girmesin esenlikler.....

Leda demiş ki:
sen anneleri oluyosun sanırım (meaow)sana hak veriyorum kimse kuzucuklarının eleştirilmesine dayanamaz helede yabancılar tarafından :LOL: ama sende hak verki yavruların yabancılar için şarkı sölemeye başladıkları an bizede eleştiri hakkı doğuyor
ayrıca burda senin müzik hayatından bahsetmiyoruz ne o vitrine çıkmışsın gibi bütün meziyetlerini sıralamışsın :LOL: kimsenin umrunda diil sanırım senin müzik hayatın bence sen şööle kenara çekil sayın müzik otoritesi ;) bizde rahat rahat beğenelim beğenmeyelim fikirlerimizi söleyelim oke :dan
:D :D :D wah wahhh.. bunları kendın mı yazdın yardım mı aldın..?okudugunu anlayamıyorsun sanırım . :LOL: .yazdıklarımı bı daha oku, anlamamıssın … ama anlamanı beklemeklede hata olur ..yazık... boyle bos ınsanlarlada ugrasıcak vaktım yok maalesef sana kolay gelsın daha msg yazıcak cok forumun vardır.. zor tabı… hadı canım sana ıyı gunler :LOL: ;) :arrow:

siteye girer girmez msj larını bu foruma atmışın.nasıl attığında gayet ortada.bazı konularda çok iyi tahminlerde bulunurum :D beni az çok bilirsin sanırsam g. :) neyse mod. ark.lar zati bu 1 sayfadan gereksizleri çıkarcaklar o yüzden çok rahat yazıyorum :D ve hala iddeamı savunuyorum :) hehe bu şekilde bi yere varamazsın.....

allah allah sorunlarınızmı var banamı öle geliyo anlamadım vardır bi bildiğiniz yoksa bu davranışlar normal diil yav söylemez olsaydım fikrimi özgür bi ülkedeyiz ama özgür bi forumda diiliz anlaşılan
beni kim sanıyosunuz acaba merak ettim baya canınızı yakmış o kişi galiba :LOL: bukadar emin olduğunuza göre ama içiniz rahat olsun sandığınız kişi diilim benden zarar gelmez size korkmayın
alın forumunuzu başınıza çalın demiycem :LOL: bana yakışmaz sizi başbaşa bırakıyorum umrumda diilsiniz

allah allah sorunlarınızmı var banamı öle geliyo anlamadım vardır bi bildiğiniz yoksa bu davranışlar normal diil yav söylemez olsaydım fikrimi özgür bi ülkedeyiz ama özgür bi forumda diiliz anlaşılan
beni kim sanıyosunuz acaba merak ettim baya canınızı yakmış o kişi galiba :LOL: bukadar emin olduğunuza göre ama içiniz rahat olsun sandığınız kişi diilim benden zarar gelmez size korkmayın
alın forumunuzu başınıza çalın demiycem :LOL: bana yakışmaz sizi başbaşa bırakıyorum umrumda diilsiniz

forumu çingene pazarına çevirmeyin arkadaşlar kötü yorumlara cahilce cevap lar yazarak forumun kapanmasına neden olabiirsiniz bu işbirliği ile olur sizde suan isbrliği içerindesiniz ben hatırlatim sizde farkına varın ....netice ile overdose iii grup tur tarz larında ankaranın en iyisidir başarılarının devamını gönülden dileriz hep berbaer

Geri