OverDose (Hard-Core / Nu-Metal) - Ankara

bu arada resimde başım şapka olduğu için bi tuhaf çıkmış şapkada siyah olduğu için arka planla karışmış... kafam sanki yarım gibi görünüyo :? :? :D :D

aboooo diyorum başka da bişey demiyorum:p cumartesi gecesi doriandan çıkar çıkmaz,saklıkentten koşmaya başladık garage'e .(nası düşmedik hala bilmiyorum :) ) my own summer da çaldılar daha ne ister gonca bu gruptan :D süperdi süper....

maresalx 'ın yolladıgı kaydı izledim :) çok şeker çıkmıssınız..biraz daha uzun olsaymış keske.hasret kaldım valla peh.. :roll: hikmetcim hiç dedıgın gıbı cıkmamıssın gayet ıyı bence :) ;)
özledim sizi çok.. :roll: :elsallaa

arkadaşlar elimde 11 dakika DV kayıt Overdose canlı performansı var her nekadar cmt sabotaja ugratsada bazı poposuna hakim olamayan arkadaşlar !! :x
cok yakında amatör gruplar belgeselinde overdose'u da görüceksiniz..Hepsi bu belgeselde olacak
Bu arada Porcoz ile ilgili yorumlarada teşekkür ederim her ne kadar yeri burası olmasada :oops:
ya işte overdose boyle izleyicide besliyo su vererek heheh :twisted:

ilk defa bu hafta isledim
garajda...gayet iyilerdi ....şarkı seçimleri iyi ve çaldıkları tarz ve bizim bunlara ihtiyacımıs var umarım daha da iyi yerlere gelirler
kendi bestelerini vs dinleris ....

feda olsun sular size ne demek :D

beterbocek_ ; teşekkürler iyi dileklerin için herzaman beklerim programa....

maresalx; porçöz reklamı iyi gidiyo dur hele :p belgeseli dört gözle bekliyoruz walla....

bu arada bizi en iyi anlatan videonun resminde kurbağa gibi çıkmışız eheheheeee :D :D

Geri