OverDose (Hard-Core / Nu-Metal) - Ankara

maresalx demiş ki:
yok bu arkadaş forumdaki yaklaşık 40204959 bin tane gruba aynı kalıpla mesaj attı da herkese aynı şeyi yazında duygulandım bende bi sorim dedim..
andac cafe selanik2 de bilardo salonu olan bir mekandı sadece cumartesi günleri amatör gruplara sahnesi olmadan eski bir davul ve camilerde kullanılan ses sistemiyle konserler vermeye calışmış,gruplarla izleyiciyi bütünleştiren bir mekan yaratılmıştı..ismini sayamıyacagım kadar cok amator grup konser vermiş veya eglenmek için takılmıştı..
bu mekan yaklaşık 9 ay önce kapandı..
şimdi aynı ruhla teknolojısını biraz geliştirerek kızılay da yeni bir yer acıyoruz..
andac'ın mesaj cektigi grupların hemen hemen hepsi o mekanın tozunu yutmuş havasını solumuş grup veya elemanlardır.her yere reklam amacıyle mesaj cekilmemiştir...
sadece OverDose grubuna yeni acılacak mekanda tarzından ve kalıtesınden dolayı meaj cekilmiştir..
maresalx arkadaşımız her amatör grup sitelerinde sadece sataşma kokan yazılar yazarak ne yapmak istedigini anlamadım..ama o cekirge 3 cüyü atlamaya kalkıyor..
sizde özür diliyerek buraya bunları yazıyorum.
başarelarınızın devamını diliyorum..

architect demiş ki:
maresalx demiş ki:
yok bu arkadaş forumdaki yaklaşık 40204959 bin tane gruba aynı kalıpla mesaj attı da herkese aynı şeyi yazında duygulandım bende bi sorim dedim..
andac cafe selanik2 de bilardo salonu olan bir mekandı sadece cumartesi günleri amatör gruplara sahnesi olmadan eski bir davul ve camilerde kullanılan ses sistemiyle konserler vermeye calışmış,gruplarla izleyiciyi bütünleştiren bir mekan yaratılmıştı..ismini sayamıyacagım kadar cok amator grup konser vermiş veya eglenmek için takılmıştı..
şimdi aynı ruhla teknolojısını biraz geliştirerek kızılay da yeni bir yer acıyoruz..
andac'ın mesaj cektigi grupların hemen hemen hepsi o mekanın tozunu yutmuş havasını solumuş grup veya elemanlardır.her yere reklam amacıyle mesaj cekilmemiştir...
sadece OverDose grubuna yeni acılacak mekanda tarzından ve kalıtesınden dolayı meaj cekilmiştir..
maresalx arkadaşımız her amatör grup sitelerinde sadece sataşma kokan yazılar yazarak ne yapmak istedigini anlamadım..ama o cekirge 3 cüyü atlamaya kalkıyor..
sizde özür diliyerek buraya bunları yazıyorum.
başarelarınızın devamını diliyorum..
ya hayır resit baba yanlış anlamışsın :?
o bi geyikti orda hikmetti sanırım anlamamış o yuzden oyle bi geyik dondu
kaldı ki andac a bende geliyodum
bi yanlış anlama oldu sanırım kusra bakma :?

maresalx demiş ki:
maresalx arkadaşımız her amatör grup sitelerinde sadece sataşma kokan yazılar yazarak ne yapmak istedigini anlamadım..ama o cekirge 3 cüyü sıcramaya kalkıyor..
sizde özür diliyorum sayfanızı kırletmek veya reklamımızı yapmak amacını taşımıyorum hakkımızda yazılan yalanı acıklamak için buraya bunları yazıyorum.
başarılarınızın devamını diliyorum..

koyalım bencede ama işallah koyarız bakalım kısmet... kızın elinde profeyşınıl foto. mak. var 1 kere fotomuzu çekmedi ya hayret verici bişi.... :p :D

:p neyse artık sinem o makineyle çekmezse ben digital makineyle çekerim:p
neyse ben süper 3lüyü yani sober-my own summer ve tear away i dinlemeye geliyom ona göre
cumartesi görüşürük:)

AnkaraCats_55 demiş ki:
yine deli bi gece geçirdik gelen herkese çoook teşekkürler..... her yerim ağrıyor ya yaşlanıyormuyum ne... :D

Bence kilo alıyosun o yüzden. Ama biliriz biz o göbeği indirmesini :)

Cumartesi inanılmaz başladı vallaha, sonraları tabii ki ortam duruldu ama yine de o ilk dakikalar unutulacak gibi değildi hani. Haftaya daha iyi olur inşallah..

:)

Selamlar, cumartesi güzeldi eğlenceliydi, yeni şarkılar hoş olmuş (uzun zamandan sonra dinledim sizi) ayrıca Another Brick in the Wall'da hata yapmanız da eğlenceliydi :D Pratik gerektiriyo sanırım. Bu arada scream vokal yapan arkadaş (kusra bakma ismini bilmiyorum) abi sen niye sürekli tavana bakıyosun yaw? :LOL: bzim bilmediğmiz bişey mi var yoksa orda :LOL: Başarılarr...

another brick in the wall coverlamak moda oldu bu konuya biraz ön yargıyla yaklaşıyorum ama dinlemeden yorum yapmakta yanlış olur.
En kısa zamanda gelip dinleyelim bakalım....

hayır abi kilo 1 yıldır aynı yerde :D canercim fe-mail e noldu diyosun bak davulcusu burda ona sorsada kardeşim :p

drumsNdreams; sanada çok teşekkürederim beğenmene çok sevindim, sizi dinleyemedim biraz geç geldik başka zamana işallah her cumartesi beklerim ilk 3-4 şarkı değil tüm programa...

ShadyRR; dostum çok teşekkürler the wall da biraz zıçış yaşadık ama fena olmadı sanki :p tavana bakanda bendim sanırım baya bi baktım bu program ama nedenini bende bilmiyorum :D (ben clean vokalim bu arada)

cancım olm bi gidiyosun 1 ay yoksun walla nedir bu yolculuk sevdası :p

funandrock; abi biz hard-core grubuyuz KoRn da böyle bi covar yapınca bizde onların bu coverını coverlayalım dedik gel bi dinle işallah beğenirsin yorumlarını bekliyorum....

AnkaraCats_55 demiş ki:
ShadyRR; dostum çok teşekkürler the wall da biraz zıçış yaşadık ama fena olmadı sanki :p tavana bakanda bendim sanırım baya bi baktım bu program ama nedenini bende bilmiyorum :D (ben clean vokalim bu arada)
Yok seni biliyorum ben öbür arkadaşı kastetmiştim (yeşil tişört fln giymşti hatta cumt.), ama sen de bakıyosan ne var ulen bu Garajın tavanında??! :LOL:

Geri