OverDose (Hard-Core / Nu-Metal) - Ankara

Derin6 olarak geçmiş olsun dileklerimiz sunuyoruz...Bu aralar feci salgın var...Bilindiği üzere bende yeni kurtuldum hastalıktan...
Tekrar geçmiş olsun...

bu hafta garage da pazar günü çıkabileceğiz çok çok büyük bir aksilik yaşanmazsa.herkezdde bir nazar boncuğuolsa fena olmayacak zannımca.çok özledik çalmayı.peh kısmet tabi

dün gece acayipti çok özlemisiz ve inanilmaz bi ses sitemi vardi gelenlerin coskularindanda nasil eglendiklerini anlayabildik herkese çok tesekkürler süper bi geceydi yak1nda yeni bi bar programi haberi gelebilir kismet tabi görüsmek üzere..... :metalhead :metalhead :metalhead :metalhead :metalhead :metalhead :metalhead :metalhead :metalhead :metalhead

vay be sonunda düzelttiler yani sistemi iii o halde garage de sorun kalmadı desene :))) nese salla overdose den de olabilir o çosku onu önemsiyerek gidip görmem lazım başka bir grupta ses i bu kadar iii çıkıomu die DOÐAÜSTÜ bir olay gibi geliyor ama olsun DENERİZ .... OVERDOSE özledim lan sizi :)

pazar günü ilk kez dinledim sizi,çok eğlendik,
ufak tefek hatalar dışında performansınız çok iiydi,
hepinizi ayrı ayrı kutluyorum..
repertuarınızda deftones ve slipknot parçalarını gördüüm için gelmiştim ama sadece 2 deftones çaldığınıza tanık oldum,ve ikinci yarı da çalınan parçaları yinelemeyi tercih ettiniz,
tabii buna ben karışamam ama tekrarlamak yerine diğer parçalara da yer verirseniz çok sevinirim
ve sadece bi öneri olsun diye yazıyorum,hed(pe) den parçalarda eklerseniz playliste çok daha keyifli olur diye düşünüyorum,
tekrar tebrik ederim hepinizi,
hoşçakalın..

VOCAL_REDHANDED
her cuma 21.00 dummy

RockeR_SpidEr_MaN:özleyen gelir görür olm yerimiz yurdumuz belli bizim :p gel gel özledik bizde :)
sierra:hataların farkındayız gereken yapılacak zaten 2 haftadır çalamıyorduk :D çok iyi geldi bize.playlist e gelince slipknot ve deftones çalmayı bizde çok istiyoruz ama işte insanların bilmesi çok önemli yoksa sıkılıyorlar ne kadar iyi çalarsan çal.maalesef fazla tanınan gruplar değiller ama biz yinede 2-3 tane araya serpiştiriyoruz.slipknot çalmamız için çok özel bir gün olması lazım seyirci açısından.yani çok istek alması lazım hem çalınması hemde dinlenmesi zor şarkılar malumunuz o yüzden. çalmak çok istiyoruz çaldıkta barflyda bikaçkez muhakkak garage da da çalacağız ama işte ne zaman bilemem kısmet.gördüğünüz gibi hangi şarkıyı çalacağımıza sahnede karar veriyoruz bi playlist yapmıyoruz ne istenirse o.biz böyle daha iyi hissediyoruz kendimizi.inşallah sizde beğeniyorsunuzdur.hürmetler

Tolga bana konser haberlerini buradan alabileceğimi söyledi ben de geldim..
overdose'u bi ara haftada 2 kez dinliyoduk şimdi tekrar 1e indi
ankarada dinleyebileceğiniz en iyi sahne programı.
dinlemek zevk veriyor.
sık sık konser, hastalıksız günler dileklerimle (geçmiş ola hikmet)
mutlaka dinleyin, dinleyelim, eğlenelim, pogo...

Selam beyler 2 günlüğüne geldiğim ankara'da sizi de görmek isterdim. KISMET değilmiş zaman problemimden dolayı.

Birde yarın konseriniz olduğunu duyunca izleyemeyeceğim için çok üzüldüm. Ama KISMET değilmiş başka zaman inşallah....

Hakkında güzel şeyler duyuyorum ve buna seviniyorum.... :p

Görüşmek üzeree.....

çok güzel bi gece daha geçirdik çok yorgun olmama rağmen yerimde duramadım hala heryerim ağrıyor... baydo sen gel biz deftones çalarız ki çalıyoruzda :D :D

17 Nisan Pazar günü Garage da bi konser olduğu için biz sahne almıcaz ama bi süpriz olabilir bizde bekliyoruz bakalım KISMET.... :twisted: :twisted: :twisted:

zafersarhosu demiş ki:
OverDose yarın 18:00'da Biziz Bar'da sahne alıcaktır...saat 21:00'da da Garage'dayız tabiki ;) herkesi bekleriz... :D
bu konserde boş olmasına rağmen güzel geçti diyelim.özellikle biziz in yeni ses sistemi gerçekten güzel olmuş.tebrik ediyorum kendilerini ve böyle devam etmelerini rica ediyorum.kısmet...

OverDose 16 Nisan Cumartesi günü saat 20:00 da Garage'da sahne alıcaktır..tekrar hatırlatalım sadece bu haftalık Pazar günü program yoktur..bilimum sevgi saygı hoşgörü :D

WingsOfSadness demiş ki:
Scream Vocal Chino'dan baya seyh kapmis gibin geldi...
valla öyle diyorsanız :) chino beğendim bir vokal gerçi scream ini pek ön plana çıkaran bir vokal değil ama chino çok önemli bir vokal.teveccüğünüz :)
cumartesi garagedayız.normal garage gruplarıd sahne alacak.yani cumartesi günü 3 grup olacak garage da.hürmetler

Geri