OverDose (Hard-Core / Nu-Metal) - Ankara

teşekkürler yorumlar için arkadaşlar....

basakes; dostum gecen sene tam geliyorduk eskişehire fakat bizim gelmemiz için organizasyonu düzenliyen kişi bize biraz kazık attı diyebilirim o yüzden gelemedik ama bu sene bi aksilik olmazsa böyle bi plan var inşallah hayata geçer....

failure; istanbula gelicez yakın zamanda merak etme... ;)

bu gece 22 sularında GARAGE' a bekliyoruz herkesi....

Bu geceki programa kalan 7, veya 8 şanslı izleyici (4-5 tanesi eş dost akraba, Garaj çalışanları dahil 12-13 kişi neredeyse) tarihin en acayip OverDose performansına tanık oldular. Müthiş bir enerjiyle başlayan program, seyirci istekleriye devam etti ve 4-5 şarkı sonunda can alıcı bir geribeslemenin grup elemanlarını sağır etmesiyle son buldu.

Katılan herkese teşekkürler..

:)

walla bitiş çok acaipti hele hele kıvançın bu "bedenen sarsıcı" olaydan sonra çocuğunun sakat doğucak olmasıda işin bir diğer ilginç yani :D :D

bu arada ankarada yeni açılacak olan bi barda yüksek oranda çıkma ihtimalimiz var kısmet diyelim yine... (hatta istanbul ekşi limon olayları fln) ;)

bugece saat 22.00 sularında GARAGE Barda sahnedeyiz maile bekleriz efendim... (sevişgenler konserinden hemen sonra... saat 21.30 dan sonra bizi izlemeye gelenlere giriş ücretsizdir....)

saatte sorun yoktu ve şunu söyleyebilirim ki garagedaki belkide en iyi performanslarımızdan biriydi.inanılmaz eğlendik bizi dinnemeye kalan az kişiyide sanırsam azdırdık.maaşallah maaşallah :D
her pazar 22:00da garagedayız bi dinleyen bi daha dinliyor :DDDDDD

yeni yeni bar pogramları olucak işallah kısmet beklemek lazım...

pazar günü GARAGE da yine bi metal konseri varmış hadi hayırlısı diyelim saat sorunu olmaz umarım....

Metal konserleride ne çok oluyor.. olsun tabı sevenler gelsın dınlesın herkes eglensın falan fişman.. kucuk bı aradan sonra bende gelıyorum bu hafta .. :twisted: özledim ayol hepinizi.. ;) 8)

Bir yıldır hep adını duydugum ve herkesce övülen her ne hikmetse pazar'a alındıgını anlamadığım grubunuzu cmt günü izliycez..Bakalım insanların dedigi kadar varmıymış ;)
cmt görüşmek üzre
Başarılar Overdose

..:: Cumartesi gecesi programı degişmiştir ::..
Saat 20:30 - 00:00 -> DeM
Saat 00:00 - 03:00 -> Overdose

@

Garage Rock Bar

* 25 Şubat Cumartesi Dorian Konseri Ertelenmiştir.

Geri