OverDose (Hard-Core / Nu-Metal) - Ankara

şu anda GARAGE Barda sahne almıyoruz arkadaşlar önümüzdeki günlerde GARAGE Barla ilgili herşey kesinleşicek devam edebilirizde etmeyebilirizde KISMET diyelim.... görüşmek üzere...

bu tarzı pek istemiyor sanırım bar yönetimleri ama bi teklif gelirse tabiki çıkmak isteriz bizde başka mekanlarda... hala garage la ilgili bi haber yok malesef bizde bekliyoruz...

çok şekilsiniz karizmatiksiniz omomatiksiniz her bişeysiniz bu arada herhangi biriniz bi imazlı resminizi versenize yada vesikalık fotosunu yada küçüklük resmini nolur yawww

aman yarabbim
neler oluyo anakarada be yav...
bizler yani forumda yazmış olan 10larca kişi overdose dinlemek istiyoruzzzz
bizizde bile olsa(!) varız demek istiyorum.
beyler dağıtmayalım lütfenn

tsunami demiş ki:
çok şekilsiniz karizmatiksiniz omomatiksiniz her bişeysiniz bu arada herhangi biriniz bi imazlı resminizi versenize yada vesikalık fotosunu yada küçüklük resmini nolur yawww

arkadasim elemanlarin resimlerini grubun sitesine girerek almayi denedin mi?? google da arama yap bakalim.. ozellikle firat'a bak, ilginc bir poz vermis arkadas... :LOL:

tabi cocukluk resimlerini ben de gormek isterdim yani, bu konuda sana bir onerim olamiyor maalesef.. :roll:

:D teşekkür ederiz umarım harika bi program olur biz çok özledik çok azıcaz çooook...tekrar ediyim

9 Haziran CUMARTESİ Saat: 24.00 da GARAGA Rock Bardayız... bekleriz efenim....

Geri