The Next Highway (Post Hardcore/Emo) - Ankara

1.5 yıl önce kurulan grupta davulda ali,vokalde ali(#2),gitarda cenk,bass gitarda ise yigit olmak üzere faaliyete gecen punk grubumuzla başlangıcta pop-punk coverlarıyla yola çıktık.daha sonra degisen müzik zevklerimizle birlikte emo-punk,emo-core a yakın bi sounda yaklaştık.şu ana kadar birkaç konsere çıktık fln fln...su anda bestelerimiz uzerinde calısıyoruz.eger bir gun bizi izler veya dinlerseniz yorumlarınızı bizimle paylasırsanız cok seviniriz

ulasmak icin:
150402961 yigit
270724032 cenk
171192175 ali(#2)

OverDose adına başarılar diliyorum... (yazım hatalarına biraz dikkat edersen iyi olur (çalışıoruz=çalışıyoruz gibi), yoksa forum kitlenebilir....)

Saygılar...

• Konu Sahibi Konu Sahibi
yarın konserimiz war bizi de merak edip dinlemek isteyen herkesi bekleriz..konser saat 14.te locus solus.ta başlıyo biz de ilk grubuz 14.te çıkıcaz..daha fazla bilgi edinmek için 18 ocak locus solus topicine bakabilirsiniz

zaten sizi ezelden beri takip etmekteym superdinis bugunde ilerde cok seyler yapabilrsiniz hehe devam edin arkadaşlar operim bu arada antiflag inizi

zaten sizi ezelden beri takip etmekteym superdiniz bugunde ileride cok seyler yapabilrsiniz hehe devam edin arkadaşlar operim bu arada antiflag inizi

iyi bir kosnerdi performans çok başarılıydı, ama bir önerim var. kendi arkadaşlarınız önde yaptığı pogo ön kısmın dolmamasına sebep oldu. çünkü daha kimse rahatlamamıştı (ilk grup olduğunuz için). keşke seyirciyi siz öne çağırsaydınız. başarılarınızın devamını diliyorum.

teşekkürler..ewt kuntumut haklısın bu konserde diğer konserlerin aksine seyirciyle muhabbeti iyi kuramadık,o benim de dikkatimi çekti..

bu adamlar harbi yetenekli ve her gecen gun kendilerini gelistiriyorlar..gercekten cok samimi bir sekilde soyluyorum dinlemek hosuma gidiyor..!!!ki ben o tur muzigi oturup da dinlemem ole evde falan..bole devam koclarim sevdiriceksiniz kendinizi millete..dinlemeyenler icin soyluyorum yakin zamanda konser haberi alirsaniz bi vakit ayirip dinleyin bu elemanlari!

MaMA_1920 demiş ki:
bu adamlar harbi yetenekli ve her gecen gun kendilerini gelistiriyorlar..gercekten cok samimi bir sekilde soyluyorum dinlemek hosuma gidiyor..!!!ki ben o tur muzigi oturup da dinlemem ole evde falan..bole devam koclarim sevdiriceksiniz kendinizi millete..dinlemeyenler icin soyluyorum yakin zamanda konser haberi alirsaniz bi vakit ayirip dinleyin bu elemanlari!

kesinlikle katılıyorum mutlaka dınlenmesı gerek bi grup,insanı pogoya zorluyo bilnçaltından :roll: ...

buraya vakit ayırıp yazan herkese cok tesekkurler.umarım daha iyi konserlerle karsınıza cıkarız.bi de en gec yaza kadar(sanırım cok daha erken olcak)demomuzu cıkarmıs olacagız.guzel bişiler ortaya cıkardık diye dusunuyorum.umarım onunlada bu kadar olumlu tepkiler alırız.

skbclyro demiş ki:
buraya vakit ayırıp yazan herkese cok tesekkurler.umarım daha iyi konserlerle karsınıza cıkarız.bi de en gec yaza kadar(sanırım cok daha erken olcak)demomuzu cıkarmıs olacagız.guzel bişiler ortaya cıkardık diye dusunuyorum.umarım onunlada bu kadar olumlu tepkiler alırız.

tebrikler devam edin boyle yıkcaksınız ortalıgı..

Geri