The Next Highway (Post Hardcore/Emo) - Ankara

valla hic beklemiyordum...sasırdım...mutluyum...
umarım istedigimiz gibi cıkar,calar ve ineriz.bu arada umarım bizi seven ve destekleyen herkesi orda goruruz.bizi yalnız bırakmayın!!!orda olacak tum gruplara basarılar...

10 mart,çarşamba günü saat 12.30-13.30 arasında sahne alıcaz,ilk grup olarak..herkes ona göre planını-programını napıyorsa yapsın son günlerde 'yok abi sınav var','yok kız arkadaşımla buluşucam' gibi şeyler sıkmasın..ilk grubuz zaten,size ihtiyacımız var 🙂

abi ilk grup olmak cok kotu bisey,20 kasim metal topluluklari konserinde bize soundcheck alicak zaman kalmamisti. 2-3 dk bakabildik o da seyircilerin önünde. sonra sıkıstırdılar hadi baslayin fln diye. umarim sizin basiniza boyle bir olay gelmez.

bana gelen mailde 11.30'da soundchecki yapcağımızı belirtiyodu ama belli olmaz..umarım bi aksilik çıkmaz zaten bizim soundcheckimiz 5 dakkalık iş..

Bizde de öyle yazıyordu ama kayırılan bazı grupların soundchecki nedense 1 saate kadar uzatılabildi. Soundcheck sırası bize geldiğinde konser saati çoktan gelmişti geçiyordu da!

hepimiz ordayız butun fanlar olarak..

ilk grup cıkmanız gerçekten buyuk dezavantaj ama en kotusu okul saatlerine rastgelmesi..ama yine the o zorlukları atlatır...

eevtt bugun gittik konsere ve cok iyilerdi butun grup elemanlarını tebrik ediyorum..

besteler harikaa olmuş cok kalite ve yaratıcı.

araya katılan back vokaller muhtesem bi hava katmış ama tabi unlu odtu seyircisi burdada kendini gosterdi ve ayaga kalkan herkesi ozenle oturtular sanki tiyatrodaymış gibi..

sonuç olarak cok guzelb i konserdi devamını dileriz..

Geri