The Next Highway (Post Hardcore/Emo) - Ankara

thermodynamiclife saol ama ben kimsenin eleştirisine bugüne kadar ters birşey söylemedim ve genelde de belki abartı derecede pay çıkartmaya çalışan biriyim.Ama eleştirinin bir biçimi vardır!Ve kasti bişiler kokarsa da insan sinirlenir.Ben çoooook kötü eleştiriler de aldım zamanında ve kızsam onlara kızarım.Mantıklı bir adam olduğumu düşünüyorum...Net ağızlarından da biraz anladığımı düşünüyorum...Ve artı çevreden de bu mesajda kasti şeyler olabileceği geliyorsa demek ki bunda var birşeyler...Ve ben de son derece sakince cevap verdiğime inanıyorum kendi başlığımızda.Tek isteğim adam gibi eleştiri,adam gibi yazışmak vb...Gerisinden bana ne zaten...Hiç bir elemanınızı da tanımıyorum yaşınızı da bilmem.Ama başarılar...
p.s.:anasını satim hepimiz amatör gruplarız ve sahnede amatörlük yapınca millete nasıl da batıyor!!! :twisted:

yigit ve ali tatlideydi zaten ama yigit bi iki gune ank.ta olur duye biliyorum..ben de tatildeyim suan..demo kaydi bitti iste 3-4 haftaya herkes donunce demo cikiyo..

haa evet california.dayim suan..valla unutmustum ha bileklik isini neyse kendine iyi bak..
bu arada yigit falan ank.a donmus mix falan basliyo sanirim yavas yavas..

15 Agustos Pazar gunu Tunali Biziz Rock Bar'da
"R.U.J. ve DURAK" konseri var ... Giris : 5 Milyon 20 :00 (alternative , rock , emo , hardcore ) gelmezseniz konusmam sizi cok seviyoruz bu gercektir unutmayin...

Alc43Vol demiş ki:
15 Agustos Pazar gunu Tunali Biziz Rock Bar'da
"R.U.J. ve DURAK" konseri var ... Giris : 5 Milyon 20 :00 (alternative , rock , emo , hardcore ) gelmezseniz konusmam sizi cok seviyoruz bu gercektir unutmayin...

konserin iptal olmasına üzüldüm gerçi ben yine de yetişemiyodum..gerçi durakla bi organizasyon var gibi bişeyler duydum bakalım olursa güzel bi konser olur umarım..
bu arada bugün tüm elemanlar ankaraya döndü,mix de 1-2 haftaya bitiyo heralde demo da çıkmak üzere..

geçen gün ali mixsiz halini dinnetti gerçekten süper olmuş herşeyile kayıt..herşey cok guzel cidden...elemanların ensturman kabiliyetleri bilgiğimdende iyiymiş..

tonlar da super tebrik edirim çalışşan herkesi...

her ne kadar hoplak (bu ne demek lan) cocuklar olsada demolarını daha cikmadan dinledim fena değildi.bide piyasada böyle -corlu cocuklar olmadını düşünürsek yolları acık gibi.eee bizde ne diyelim hadı kolay gelsın

nooldu bu demoya? hani yoldaydı, geliyodu, patlıycaktı, 1 milyon satıcaktı? nooldu? :p
evet 'şaka' bi yana, zoodaki badana-boya çalışmaları sizin demonun pabucunu kısa bi sürelik dama attı sanırsam.. olsun her ne kadar halen dinleyememiş olsam da bu yeteneğe müthiş bi demo bekliyorum ve eminim öyle de olucaktır...

ya evet demo kaydı falan çoktan bitti ama mixaj falan o tür şeyleri bekliyoruz..yakın zamanda biter heralde az bişey kaldı..
valla konser biz de istiyoruz eğlenceli olur.. :)

ya ne bilim sokak köpeklerinden cem öle diyodu bu pazar çıkıyoruz falan diye de işte onu düzenleyemedi sora da işte okul,dersane falan biz de zaman ayıramıyoruz konser ayarlamak için ama bize çıkın derlerse çıkarız yani..gerçi bişeyler var gibi gözüküyo bakalım yer sorunu var..

ya yerdel bana dediki perşembe çıkıcaz ama o beni kekliyip duruyo zaten sonra salı çıktılar dedi bana bi kaç tip nedir ya bu böle bişey olursa beni haberdar ediosunuz köpeklerdede tnh dede

3 ekim dummy'de sahne alma ihtimalleri var dengesiz herifler ve bedroomdrunk ile

haber bekleyiniz derim...bu uydurma bir haber değil :)

ama kesin değil onu da bilesiniz eheh

3 ekim değil
daha geç olacak
10 veya 17 ekim
dengesiz herifler ve bedroomdrunk'a bağlı.

bu organizasyon gerçekleştiği taktirde gelmeyenlerin ismini alacağım tek tek (gelmeyenin ismini almak ayrı bir imkansızlık ama neyse)

Geri