The Next Highway (Post Hardcore/Emo) - Ankara

tebrikler ve teşekkürler cok basarılıydınız..cok güsel bi konserdi..en kısa zamanda bidaha dinlemek isterim valla :)

hey hey de hey hey..
işte karşınızda the next highway..
ya bi grup nasıl hem bu kadar şeker,hem bu kadar başarılı olabilir ve seyirciyi de bu kadar çok coşturabilir ya..zaten bi grupta davulda ali varsa ;) ..ehe tereddütsüz dinleyebilirsiniz..süperdiniz..sevgiler,saygılar..

parmağımdaki rahatsızlığa rağmen çok eğlendim ve eğlendik grupça da..başta konserde yer alan tüm grup olmak üzere orada bulunan herkese teşekkür ederim..
yakın zamanda en az bu kadar güzel konserlerle görüşürüz..

Siz orada eğlenirken bende tarihte yolculuk yapiyordum adeta..
M.Ö.450 lerde Delphi, Yunanistan taraflarındaydım..
Ödevimi adeta yaşayarak, hazırladım yani.
Ama oradada olmak isterdim neyse bir dahakine inşallah
Özledim valla...

gencler eywallah guzel bir konser daha geride kaldı sagolun su saklıkenti bi ayarlasakta nasıl ha biraderler...yigit 2005 ayıp ayııııııııp allah allah...saygılar

mrb çocuklar!uzun bir aradan sonra dinlediğim grubunuzun bukadar ilerleme kaydetmiş olması gerçekten çok sevindirici.ama bu tarzda grupların ankara daki azlığı ise kaygı verici.sanırım konserde geç gelmem nedeniyle 3.şarkınızdan itibaren yakalayabildim.önemli olan ise sahnedeki performansınızın gittikçe artması.he bide şu demoyu artık naz yapmaktan vazgeçip çıkartsanızda başka illerde de ve hatta başka ülkelerin underground dinleyici kitleleri üstünde de nasıl bir etki yarattığını görseniz.bence herşey çok daha güzel olacak.tebrikler kardeşlerim,saygılarımla...

walla ben geldiimde benim favori şarkıyı çalıyodunuz hani şu yiğitin başında HÜLEAA diye öğürdüğü var ya adını bilmiyorum:)kardeşlerim yine iyiydiniz yine iyiydiniz bu arada bilgisayarı çökerttim alet netteyken zırt pırt kapanio o yüzden fazla yazamıyorum foruma..neyse bi dahaki konser de beraber olsun dileklerime bay bay the next highway...

masallah tütütü.şahanesiniz antiflag 2 kere calın bundan sonra.ben ööle istiyorum.
yakındada görüscez insallah ayarlamaya calısıyorum.öpüldünüz teker teker tarafımdan.

valla orda o kadar sevdiğimiz insanları birarada görüp onlara çalmak oldukça mutlu etti bizi çok sağolun..arif ya şu işi de bi iyice konuşalım saatini-maatini biliyosun bu sene zor bi sene zamanlar uymayabilir..umarım uydururuz da H.B.B ile aynı sahneyi paylaşma şansımız olur..

Veeeeeeeee Rock Alive #10 !!! 10. konsere ulaştık ve o gün bunu kutlamak istiyoruz...

Gruplar:(Sırasıyla)

Dengesiz Herifler
DeM
Hünkar Bile Beğendi
The Next Highway

@ Biziz Rock Bar @ 5 Şubat 2005 Cumartesi
Kapı Açılış: 14:00
Bira: 2.5 YTL
Giriş: 5 YTL

Adres: Tunalı hilmi Cad.,No:106/6 (McDonald's karşısı) Kavaklıdere/Ankara

...Anti Organizasyon...

rockalive10k.JPG

Beyler, orada olmak isterdim, şansızlık; bu aralar kacırıyorum konserlerinizi..
Siz sahnede olduğunuz sıralar ben sanırım İstanbulda olcam..
Bir dahakine inşallah..
Ama bizim ŞakaGibiler gelebilir..

Konserde başarılar...

o gün benim doğum günüm..herkesi toplayıp geleceğim dinliyeceğim sizi! konserde görüşürüz..Bu arada pasta isteyen varsa söylesin ;) bol şans!!

Geri