The Next Highway (Post Hardcore/Emo) - Ankara

sevgili arkadaslar eren ve emre milletin forumunu sahsi muhabbetlerinize adet ederek maymun etmeyiniz lütfen ama size yapsalar nasi hissederdiniz?

uf_oldu demiş ki:
sevgili arkadaslar eren ve emre milletin forumunu sahsi muhabbetlerinize adet ederek maymun etmeyiniz lütfen ama size yapsalar nasi hissederdiniz?
soyleyene bak.. :p neyse ciddi forum silinmesin arkadaslar yazik olcak..basarilar diyorum son bir kez ve diyorum ki ne kendimizi ne de birbirimizi ezelim !! hepmizin kardesiz :alkıs :p

cumartesi günü herkesi bizizde görmek istiyoruz..
kapı açılışı 14.00
gruplar sırasıyla:
since yesterday
in between(izmir)
the next highway
mars

sahneye çıkış saatimiz biraz daha öne alındı 17.30da çıkcaz gibi gözüküyo..herkesi bekliyoruz..

HATIRLATMA:

26 mart cumartesi(yani yarın) biziz bar.da KONSER..
çıkcak gruplar sırayla:

since yesterday
in between(izmir)
the next highway
mars

kapı açılışı: 14.00

bilet 5YTL
içki 2.5 YTL

yarın herkesi orda görmek istiyoruz..

konser güzeldi yaw! yalnız bişi dikkatimizi çekti teknik aksaklıktan olsa gerek gitar tonları pek tatmin edici değildi.. ama yinede güzeldi.. :)

Ellerinize sağlık gençler=)-
Valla her geçen gün sizin sahneye daha yakıştığınızı görüyorum ve çok seviniyorum..
Dünkü konsere gelince; begenerek izledim helal!!
Kendinizi yeterli bulmamanız güzel birşey bu sizi ileri götürecek olan şey zaten..
Ama inanın bana yaşınıza göre yeteneklerinizile baya iyi yerlere geldiniz ve daha iyi yerlerede geleceğinize eminim..
Ayrıca dünkü konserde; yanlış anlamadıysam vokalleri yarım olan iki yeni bestenin, soundu güzel olmuş özellikle birincisinin.. İkincisi de fena değil ama çalışmak lazım üzerinde..
Belki gelecek hafta ki konsere de uğrarım..
O zamana dek; görüsmek üzere..
Başarılar, iyi çalışmalar (her iki kulvarda da)

Bu arada Cenk seni bi daha öle agzı burnu kaymış olarak görmek istemiyorum, yakışmıyor sana koçum benim!

Geri