The Next Highway (Post Hardcore/Emo) - Ankara

post hardcore/emo nun kulaga hos gelmesi zaten bir yana, hepsinin iyi bir arkadasi ve kendm de müzikle urasan bi dnleyicileri olarak yaptklari müzigin hakkini çok iyi verdklerini düsünüyorum...mucuklarimi sunuyorum onlara da...

8 Mart çarşamba günü odtü rock şenliğinin 3.günü mimarlık amfisindeyiz..

12.30-13 sehacan
13-14 kılçık
14-15 eklips
15-16 the next highway
16-17 kül
ve 19-21 hayko cepkin sahne alıcak

herkesi bekliyoruz

Hatırlatma:

8 Mart Çarşamba - yani YARIN

odtü rock şenliği dahilinde mimarlık amfisinde olucaz..

12.30-13.00 sehacan
13.00-14.00 kılçık
14.00-15.00 eklips
15.00-16.00 the next highway
16.00-17.00 kül
19.00-21.00 hayko cepkin

sırasıyla program böle..
herkesi bekliyoruz

bugun gercekten tnh olarak mutiş eglendik.mt de olan we bu organizasyon icin emegi gecen herkese cok cok tesekkurler.bizleri yanlız bırakmayan herkese de...

ayyy ben bu gruba hastaayıııımmm inanılmassınız davulcunuz çok tatlıııı hele bi basçınız var yakıyor ortalığı hele hele bide vokal var oda dehşet allaaaahhh uheuheue şaka maka dostlar özlettiniz birlikte güzel bi organizasyon lazım seviyoruz sizleri çok çok çok seviyoruz sizleri çok huahua :D :D :D

evet dün the next highway stüdyosundaydim emo dinlememe ragmen bestelerinden gayet zevk aldim grup çift vokali sarkilara çok güzel yedirmis ve soundlari gerçekten saglam...cenk gerçekten çok güzel riffler buluyor,ali topuz'un sarkilarda davulda tek düze kalmamak için saglam bi çabasi var,yigit hem scream hem brutal back vokalleriyle sarkilara renk katiyor zaten bass partisyonlari saglam son olarak ali yardel inde clean vokalide gayet saglam bi iki ufak elestiri ise sololarda 2.gitara gereksinim duyulmasi vede sarkilarin zaman zaman birbirine benzemesi.kardeslerime sonsuz basarilar yakinda isallah kayda giriyorlar herkese tavsiye ederim...

la yok la.bnde gittim kayda yanlarına dalga geciolar hep:)
paso mola veriolar.mola calısıpta yorulan insanların yaptıgı seydir :D

şaka maka herifler hayvan gibi demo yapıolar ya...
emo emo...ohhhh

Geri