Gulyabani (rock)-Ankara

abi eyvallah ben izleyemedim simdi bekliom bakalim tekrari birasdan basliycak bi de ben bakiim neye benzemis ... bu arada 7sinde kesin geliom bizize gorusuruz ...

ya abi harbi saol o konuda ciddi ugrastin ama boole surekli bisiylere hazirlanalim derken hic yeni bisiy yapamios bunun sikintisiyla bole bi karar aldik seni zor durumda biraktiysak cidden kusura bakma ...
varmi planda bi degisiklik 7sine dair ?

gulyabani yeni besteleriyle hazirlikliarini surduruyo...
ilk hedef odtu mt 10. geleneksel rock senligi
tahimini tarihi 14-19 mart tarihleri arasinda olacak bu senlikte calaris insallah...

eyvallah
simdi rock senligi secmeleri sonrasinda butun geliri kizilay`a bagislancak ve guney asya felaktinde madur olanlara yardim olarak gonderilecek bir organizasyonda 25 subat cuma gunu saklikentte 84 ,dem , cin seddi , tushe , worms gibi ankarali gruplarla ayni sahneyi paylascak gibiyiz... destek konseri olmasi itibariylen herkesi bu etkinlige bekliyoruz... sanirim giris 5 milyon olacak saat 7gibin kapi acilisi sonra 8 gibin baslar herhalde gorusmek uzere sevgi saygi ...

saklıkent 25 şubat 2005 tsunamizedeler için yardım konseri kesinleşti:
kapı açılışı: 19:30
DeM : 20:00
Cin Seddi : 21:00
Wormz : 22:00
Tushe! : 23:00
84 : 24:00
gulyabani : 01:00
biletler 5 ytl
bilet satışı kapıda olacak.

organizasyondan omer isimli arkadasla gorusmemde saatler konusunda boyle bir bilgi vermedi daha henuz belirlemedik saatleri dedi...
zati gulyabani bu kadar gruptan sonra cikip calicak potansiyelde bir grup degil...bu baglamda bu programi ne sekilde yazdigini annamadim ama isi gucu olmayan adamlarin da bi is yapmasi lazim dimi ? neyse kolayliklar ...

o program tahmini dun hazirlanmisti ... biz bugun gorustuk organizasyonla ilgilenen arkadasla o yuzden orda gozukmuo oralara bi yerlere sikisir biz artikin saygilar ...

Vay vay vay..... Akaycım Saklıkent'te beraber olmak varmış kaderde bak. Ben Rock Şenliğine gelemiycem derken siz bana geldiniz :p . Umarım çıkış saatiniz uyar da seyredebilirim. Sahneye çıkıp bi sürü fotoğrafınızı çekerim hatta. hmm... Güzel oldu bu ya... Neyse çok selam sevgi, öptüm sizi.

Geri