Gulyabani (rock)-Ankara

ilacla ayaktayim :)
umut takilma bu kadar duzelir bi iki gune cik evinden ...

gulyabani olaraktan haziran ayina kadar sanirim bi etkinligimiz olmayacak gibin haziranda 1-2 buyuk etkinlik var bakalim insallah olur istedigimiz gibin...

senlikte ozellikle onde kafa sallayan herkese ki cogunlugu mtdir sevgiler saygilar

ps:ayrica 2 gunde davulu o hale getirmemde buyuk emegi olana firat`a buyuk tesekkurler...

sinek demiş ki:
ilacla ayaktayim :)
umut takilma bu kadar duzelir bi iki gune cik evinden ...

gulyabani olaraktan haziran ayina kadar sanirim bi etkinligimiz olmayacak gibin haziranda 1-2 buyuk etkinlik var bakalim insallah olur istedigimiz gibin...

senlikte ozellikle onde kafa sallayan herkese ki cogunlugu mtdir sevgiler saygilar

ps:ayrica 2 gunde davulu o hale getirmemde buyuk emegi olana firat`a buyuk tesekkurler...

Allah kahretsin ya, o kafa sallayanlar arasında ben de olmalıydım ama ne yazık ki konserim olduğu için stüdyoya gitmek zorundaydım, bir çok Gûlyabani konseri benim için çıkıp kendi çaldığım konserlerden daha iyi geçiyor, insanlar bu konseri anlattıkça deliriyorum, aynısından bi daha istiyorum :metalhead

rockandwine katilmayi dusunmuyoruz ...
keza organizator arkadaslarla gorustugumuzde tam anlamiyla ne amaclandigini anlamadigimiz ve ilk solenene gore cok ciddi sponsorlarin oldugu(bknz pepsi) bi organizasyon oldugunu dusunduk ve katilmama karari aldik... budur...

17-18 haziran ???eger rockistanbulu soyluyosan tarihler 19-22 haziran ama cikip cikamiycagimiz yarin 1 haziranda belli oluyo insallah cikaris guzel olur seviniris istanbuldan da millete dinletiris izletiris kendimizi...

bunun disinda baska bi gelisme yok gulyabani icin
hee 1ini bahar senliginde calmis olmakla 2 yeni beste yaptik ugrasios ustunde bakalim...

rockistanbulda alternatif sahnede yer alicak gruplar icerisinde maalesef gulyabani ya da lefter yok ... saglikli bir kaynaktan aldigim bilgiye gore saglam ve objektif bir degerlendirme olmus ... umarim sahne alicak gruplar ve seyirciler keyifli bisiyler bulurlar... tek tesellimiz magick var bu sahnede onlari izleyip boyunlarimizi s*kices yine hadin hayirlisi...

bu durumda gulyabani sezona son vermistir :) yaz okulu doneminde insallah konser neyim ayarlaris gorusmek uzro ...

valla gulyabani nerdedir ne olmuştur bilinmez ama Roll dergisinin bu ayki sayısında Aylin Aslım'la yapılan röportajda çok tanıdık şeyler okunmuştur. Buyrun burdan yakın :

Roll: "Evvelki söyleşilerimizde de bahsi geçen bir filmi yine analım: 'Süt Kardeşler'..."
AA : "Evet, 'gulyabani var mı, yok mu'...(gülüyor) Filmdeki bu repliği sahnede şarkının başına taşımak istiyorum sample olarak, belki filmden parçaları izletmeyi..."

:LOL:

En kısa zamanda görüşmek üzere....

gulyabani kardeşi bi beste gününde izledim ben de.
yeni ekşın bekliyoruz.bir kayıt yapacak durumunuz varmı mesela.
çünkü grubunuzun yaptığı iyi bir kaydı uzun süre dinleyeceğimi zannediyorum.

Ulan iyi ki "onsevisme"yi yanima almisim. Gurbette dinlemek cok guzel oluyor. Hele ki bir araba kiraladik soyle guzel ses sistemli. Geziyorum sokaklarda. Kirmizi isikta yanimda zenciler duruyo hip hop. Ben de aciyorum sinek'i, aciyorum camlari! Basiyorum muzigi kafalarina!

Burda dominik cumhuriyetinden bile fanlariniz oldu bilginize. Pek sevenler var sizin demoyu buralarda. "Kim bunlar aa cok profesyonel gibiler" dediler... Yalin dinlemek zorunda kalmadigim zamanlar (arabada demokrasi mevcut) sizi dinlettim arkadaslara. Bunlar arkadaslarim dedim gogsumu kabarttiniz :) Neyse, opuyorum gurbet ellerden gulyabaniyi.

Evren Akay, Richmond, Virginia dan bildirdi...

abi super adam uluslararasi reklam cevirmis ... evren ellerinden gozlerinden operis... cogalt dagit millete valla gotursunler ulkelerine ne biliyim bi produktor neyim begenir gelir album yapar falan mutlu olurus dimi :)

gulyabani cook sessiz su aralar...studyo lazim acil...

donuyor donuyor donuyor...

aylin aslim`in butun hikayemizi calma girisimlerine ragmen gulyabani ayni gazla , ayni hizla studyolarina basladi... yakin tarihli konser haberleri olabilir... ilgilenenler burayi takip etsinler mutlaka gelismelerden haberiniz olacaktir...

ps:gelecek yaz donemiyle ilgili de muthis bi avrupa turnesi hayali mevcut insallah gerceklestirebiliriz artikin... boole gorusmek uzro...

donemin ilk konser haberi sooledir :

7 ekim cuma gunu odtu muzik topluluklari acilis konseri kapsaminda gulyabani mimarlik amfisinde oglen gibin calacaktir...kesin saat onumuzdeki hafta belli olacaktir...ilgilenen ve kapidan iceri girebilen herkesi bekleris...

ps:ayni gun diger grubum karton sushi de sahne alacaktir bekleris efenim...

evet göktuğ bey, günün sürprizi de var:=)
ayrıca "akay bey'in diğer grubu" da var..:=)
bekleriz efendim, odtü müzik toplulukları sezonu açıyor...gümbür gümbür..sahneyi kırarcasına...

Geri