Anima

Arkadaşlar buraya gruptan biri açıklama yapmadan başka ağızlardan konuşmayalım bence . Önce grup üyelerinden veya birinci şahıslardan birisi söylesin öyle yakının derim :)

hey! :!:
neler oluyor orda!

arkadaşlar, anima animasal'ı kaydetti.
ve bu yoğunluk nedeniyle ne mojo'da ne de 3yıldır desteklediği festival barışarock'ta sahne alabildi.

dağılmak söz konusu değildir.
hatta her geçen gün daha sıkı bağlanmaktır birbirimizde gözlediğimiz.

yakında animasal.com yenileniyor...
o adresten grup ile ilgili bütün son gelişmeler öğrenilebilir.

eylül ayı sonuna dek mojo'da her salı sahne almaya devam edeceğiz...bekleriz...

barışarock toplantısında hakkımızda söylenmiş olanlardan habersiziz...
asla bir dağılma sürecine girmedik ve böylece tekrar devam etme kararı da almış olamayız tapii değil mi?

umuyordum ki kendi adıma; kurban hakkında söylenenlerde dedikodudan ibaret olsaydı keşke...
şahane gruptu...
kötü haber , kötü son...

anima'yı daha yakından tanıyın... böylece enerjilerini ve dağılmayacaklarını çok daha rahat gözlemlersiniz, çözümlersiniz ve özümsersiniz...

neden mi? çünkü, yaptıkları "gerçek müziğin" yükü sırtlarında ve biliyorlar ki, daha sayısız eser verecekler...

ortada görünmedikleri zaman kimse konuşmaya başlamasın, çünkü eminiz ki onlar gizli laboratuarlarında yepyeni güzellikler keşfediyorlar müzik adına...

her zaman olduğu gibi...

onlar dağılmaaaaaz...

Anima dağılırsa, ülkede az bulunur kaliteli ortamların en büyük parçalarından biri kırılır -ki kırılmaz- Anima,.....dağılmaz...
Monk'cuğum özel mesajlarına hiç bakmaaaz,....name'siz kainat olmaaaaz,...joker'siz albüm olmaaaaz....

sevindim dagilmamaniza ama Barisarock ta cikmama nedenini anlayamadim!!??
Nasi bi yogunluktur ki bu 1 gun bile ayrilamiyomu Barisarock gibi bi organizasyona?

anima barışarock festivaline tüm kadro katılamamış fakat murat hepimiz adına orda bulunmuştur.bu festivalde müzikten önce katılımın ve tavrın önemi var herkesin bildiği üzre...sahnede değildik ama ordaydık kısaca...

buarada fikirleriniz için teşekkürler cats in practice... :elsalla

tarih

selam herkese,

albüm bu günlerde çıkmış olacaktı. ancak mix denen olayı istediğimiz kıvama getirene kadar sandığımızdan çok vakit geçti. önümüzdeki tarih aralık ayı..

oleyyyy ..sonunda..
gerçekten merakla bekliyorum..bu arada mojoda sahne almaya devam ediyolarmı yoksa başka bir yerde mi çıkıyolar ?

ilk kez rock istanbul da dinlediğim muhteşem grup.çok etkileyici bir performanstı.albümlerini dört gözle bekliyorum.

Geri