Anima

bende istiyorum bu demoyu :roll:

ben almanyadan....:(

yardim edin lütfen...

bu arada albümü dört gözle bekliyom bakin 8O 8O :D

ceylan sesin süper anima süper baska ne diiiim :D

basarilarinizin devamini dilim birde

anima albümü "animasal" a 1ay içinde ulaşabileceğinizden, artık demo konusu rafa kaldırılabilir:)

(agnaM teşekkürler...)

mojo devam,her salı,saat 00:00 itibariyle...
ama az kaldı cover projesinin bitimine,
gelin dinleyin,
hem anima şarkılarından birkaçını albüm çıkmadan dinleme fırsatı da bulunabiliyor böylece...

asil sen sagol ceylan :D

böyle bir sesi dinleyebiligimiz icin...

bu arada sonunda demonuza bir kac arkadas yoluyla ulasabildim :D

insallah bekliyoruz albümü...

ilk klibinizi jokere mi cekeceksiniz ?

rockcakalin :D

Dream Tv de klibi izledim bugün;
"Anima" benim için çok çok özel bir grup ya hani, o yüzden fazlasıyla sevindiren bir gelişmeydi bu. Uzun süredir beklediğim şeydi kısacası... Ceylan' a bayılıyorum zaten. Bu adamların hepsi son derece yetenekli. Dışı janjanlı içi boş paketler gibi değiller. Cidden elle tutulur bir müzikal ve entellektüel birikim size sundukları... Bir heyecan TunÇay' la konuştum hemen, klip dönüyor fakat albüm Şubat gibi çıkacakmış, yukarıdaki mesajda da belirtmiş zaten bunu...

Ben Anima' nın albüm haberini yapacağım günü sabırsızlıkla bekliyorum...

Dilerim herşey hak ettikleri oranda güzel olur onlar için...

Bu grup çok farklı. Ben bu gruptaki insanlardan bir tanesini bile tanımam, Hepsinin adını biliyorum sadece, Ceylan ve Tuncay bi kaç defa Beyoğlunda çaldığımız bi bara bizi dinlemek için gelmişlerdi kendi bar programlarından önce, bi kaç üniversite festivalinde de aynı sahneyi paylaştık, ama bi tanışıklık yok yani , buna rağmen dün Dream tv'de 'Joker' e çektikleri klibi görünce garip bi şekilde heyecanlandım bende, yani çok değişik bi havanız var sizin arkadaşlar, Tunçay'ın o iguana rengi süperstratından Muratın 'bitse de gitsek, sonra geri gelsek' tadındaki sahne duruşuna kadar değişik bi konsept, müzikal olarak bakmıyorum olaya, nasıl denir, yakışıyo size bu iş, elinize sağlık.

Başka pek çok şey yerine Anima durunca ekranda, pek güzel oldu televizyon :)

Sevgiler..

anima çok iyi bi grup bence
ceylan beni büyülyo, çok güzel bir kız bence seside çok iyi.
joker şarkısınıda çok sevdim ama klbi fazla tutmadım

Saygılar......

joker çok mu güzel bir şarkı bana mı öyle geliyo?? :LOL: arkadaşlar geçen videonuzu da izledim,ilginç bir çalışma yapılmış,güzeldi bence.şarkınında çok güzel olduğunu düşünüyorum.başarılar ne diyeyim!!

Albümü hala bekliyorum. Elimden geldiğince soruyorum belki çıkmıştır diye. Ama hala bir haber olan insanlar var. Hatta grubun "yabancı mı?" diye soranlar da ki "Animasal" yani :)

Bu arada yanılmıyorsam, isim hafızamın kötülüğüne de verirseniz Murat (bass) Televizyon Makinası'nda Buket Doran'ın yerini almış görünüyor. Çok şeker, severek izliyoruz.

Klipte fena olmamış. Kostümler ve hareketler baya ilginç. Ancak yapılan müziğin iyi bir kıvamda olması çok sevindirici. Monk duyuyorsan eğer, "Çok kaliteli işler peşinde gittiğiniz için fazlaca kutluyorum"
Ayrıca bir tür tanıtım (!) için konser bekliyoruz.
Lütfen bizi sizden fazla uzakta bırakmayın.

Bir an önce, bölümümüzde de bekliyoruz! Sabırsızlıkla!

!

Geri