Anima

müzikleri farklı ve güzel ama bence tutarsızlar.rock n coke daçalmayız diyolar ama adidas ayakkabıları keyifle giyiyolar coca cola kapitalizm için ne ise adidas da odur.bi yerde bi hata var. :!:

Ceylan ön planda diğerleri önemsenmiyor diye birşey olamaz ya!Sonuçta örnek verdiğiniz Şebnem Ferah kendi ismiyle çıktığı için öyle gözüküyor olabilir , ama bu başta zaten grup olarak çıkmış bir topluluk sadece Ceylan Ertem değil.Kaldı ki yaptıkları müzikte zaten enstürümanları gözardı etmek hakikaten mümkün değil!Özellikle davul ve bas ağırlıklı bir müzik kanımca.Diğer yandan mızıka olsun saksafon olsun gitar olsun bunlar olmadan Anima bir hiç bana göre !!
Sahnede nasıl durduklarını görmedim henüz ama ön planda vokal yer alıyor gibi bir yorum yapmacık geliyor bana!İlgiyi kimin-neyin üstüne çektiği herkese göre değişir gerçi ama bu grupta kimse bunun için ayrı bir çaba harcamıyor,böyle bir beklentileri de yok.

TamamBojei demiş ki:
Biri vokaL ön pLanda mı dedi.? :roll:

complex275 demiş ki:
TamamBojei demiş ki:
..ve bir gruplar(!) ..Ceylan bayan vokal ön planda olup, arkada çalan adamlar işte olayı yok. Bknz. Şebnem Ferah..
vokal bayan olunca erkekler direk arkada kalıyor zaten. simdi bazıları 'kızın adının 'anima' oldugunu sanarlar :D ama gercekten iyiler yani

Ben bunu anladım bu mesajlardan..

_axlewurm_ demiş ki:
TamamBojei demiş ki:
Biri vokaL ön pLanda mı dedi.? :roll:

complex275 demiş ki:
TamamBojei demiş ki:
..ve bir gruplar(!) ..Ceylan bayan vokal ön planda olup, arkada çalan adamlar işte olayı yok. Bknz. Şebnem Ferah..
vokal bayan olunca erkekler direk arkada kalıyor zaten. simdi bazıları 'kızın adının 'anima' oldugunu sanarlar :D ama gercekten iyiler yani

Ben bunu anladım bu mesajlardan..

Ben vokaL ön pLanda değiL. Bunun iyi oLdunu söyLedim.. Sanırım ben açıkLayamadım yada siz anLamadınız. Neyse anLaşıLdı şimdi ;)

Geri