Anima

albümü dinledim, balansta da canlı dinledim..
başarılılar aslında, ama tarzları türkiye için çok alışılmadık.
umarım hakettikleri ilgiyi görürler

yaaa çok değişik grup yaa..
ilk dinlediğimde pek sevememiştim ama ikincide yaa ne değişik sözler falan diye diye bi baktım anima dinler olmuşum...
heh yolları açık olsun :D

arada aklıma eser bi grubu hiç dinlemeden albümünü alırım,animada da öyle oldu bi şekilde güvendim gruba,albüm tasarımı ve girişteki enstrümantal şarkı iyiydi,tamamdır dedim ancak daha sonra gelen şarkılar tam bi hayalkırıklığı oldu,bi kaç kez şans verdim ama ı-ı,belki ilerde daha iyi olurlar,cdyi de seven bi arkadaşıma armağan ederim artık :mrgreen:

kızılderili ruhu gerçekten harika bir şarkı.Animadan iyi bir iş çıkmış.Sözler içten ve masalın içinde olmak daharika ben çok beğendim.Ceylan da vokalde hem özgün hem de başarılı.Gitarları da hoşuma gitti.Ne diyim, elinize sağlık

kızıl dereli ruhu en sevdiğim şarkılarından albüm çok güzel olmuş :p :p en kısa zamanda konserlerine gidip canlı performanslarını görmek istiyorum..kesinlikle süperler ;)

animayı ilk çıktığından beri çok sevdim. hemen cdlerini aldım. harika yorumlamışlar parçaları. siteleri en yakın zamanda faal olur umarım. bende klendi çapımda bir forum oluşturdum eğer gelmek isterseniz.
www.animafan.tr.gs
ankaraya sırf animayı izlemek için gidicem :)

Geri