Anima

yaklaşık 1 dakika önce tv de zap yaparken trt intteki kuklaların oynaştığı bir programda jokeri duydum, uykum kaçtı bi anda şaşırdım:D baktım asi gencimiz genç kukla bey jokeri pembe mor teypinden dinliyor

saat 02 11 civarları oluyor

bu arada yanlış anlaşılma olmasın severim animayı,alay etmek gibi bir niyetim yok.

son günlerde albümlerini durmadan dinliyorum...geceleri uykumun kaçmasına sebep oluyorlar,çünkü hep şarkılarını mırıldanıyorum,acaba bu sözle neyi kast etmişler diye düşünüyorum...

mızıka-gitar kombinasyonuna bayılan bir insan olarak albumu cok begendim... acılıs sarkısı fa minor mızıka,yagmurla gelen,elveda,sona iki kala,kızılderili ruhu ozellikle dikkatimi cekenler... umarım cizgilerini korurlar ve basarılı olurlar...

lcvrt demiş ki:
Bu kadar güzel bir grubu nasıl görmezlikten geliyorlar bilmiyorum.Bir de yeni klip projesi var mı?

Anima lütfen buralara da gel!!

Bir röportajda okudum yanılmıyorsam; mayıs sonu klip gelebilir belki demişlerdi. Umarım gelir ve gitmez.. Hani diyorum Elveda güzel şarkı. :)

giggle demiş ki:
lcvrt demiş ki:
Bu kadar güzel bir grubu nasıl görmezlikten geliyorlar bilmiyorum.Bir de yeni klip projesi var mı?

Anima lütfen buralara da gel!!

Bir röportajda okudum yanılmıyorsam; mayıs sonu klip gelebilir belki demişlerdi. Umarım gelir ve gitmez.. Hani diyorum Elveda güzel şarkı. :)

İyi bir seçim olur bence de.Gerçi böyle bir albümden şarkı seçmek de zor umarım kıymeti bilinir.:)
Şimdi ben duvardaki örümcek gibiyim hep onarmaya çalışacağım bir dünya bıraktın ardında...

anima nın FA MİNÖR MIZIKA adlı parcasının bi klibi falan varmı ya benim manyak bi arkadasım gördüm dream tv de dioda bende bildigim kadarıyla bi joker in var video su demi

Horthlackh demiş ki:
anima nın FA MİNÖR MIZIKA adlı parcasının bi klibi falan varmı ya benim manyak bi arkadasım gördüm dream tv de dioda bende bildigim kadarıyla bi joker in var video su demi

Bildiğim kadarıyla Fa minör'e klip çekilmedi,ve şuan için Joker'in videosu var sadece,çekilirse de büyük ihtimal elveda -sona iki kala yada kızılderili ruhu olur sanırım.

Geri