Anima

Yönetici Uyarısı: Mesaj içeriği anlaşılmayı güçleştirecek ölçüde yazım ve anlatım hatalarına sahip olduğundan yönetim tarafından silinmiştir. "V" yerine "W ya da F" , "Z" yerine "S", "K " yerine "Q" kullanmayınız ve kelimeler üzerinde gereksiz kısaltmalar yapmayınız. Kasıtlı olarak Türkçe'yi yanlış kullanmaya devam etmeniz durumunda siteden atılacaksınız. Lütfen Forum Kurallarını okuyunuz.

merhabalar..barışarock ta izlemiştim bu yıl ama bence iyi performan s değildi...ayağımın tozuyla extream fest ten yeni geldim ve diyorum ki bugünki performans gerçekten iyiydi....

her ne kadar mızıkanın sesi kulaklarımı tırmalasa da anima severek dinlediğim bi grup ilk olarak taksim de demo ları ellerime geçtiğinde 4 parçalarını dinlemiştim şu anda albümünü tekrar tekrar dinliyorum yağmurla gelen her derde birebir yolları açık olsun

bildiğim kadarıyla albüm çıkmadan önce bir demoları vardı ondan bahsediyorum (başka var mı bilgim yok), mesela joker albümde anima´nın eski sitesinde olduğundan (ki sanırım bu demodaki düzenleme idi) ufak tefek düzenleme değişikliği ile yer aldı. hazin bir format sonrası ben o versiyonu kaybettim, hem bu yüzden hem de demoda yer alan diğer şarkıların nasıl olduğunu merak ettiğimden istiyorum demoyu, yardımcı olabilecek birileri çıkarsa sevinirim.. sevgiler, saygılar...

selamlar ...
gizem yorumun için çok teşekkür ederim.
amatör gruplar bölümünde bir "my headphones" sayfası var.orada görüşürsek daha sağlıklı olacaktır =)

sevgiler...

Yönetici Uyarısı: Mesaj içeriği anlaşılmayı güçleştirecek ölçüde yazım ve anlatım hatalarına sahip olduğundan yönetim tarafından silinmiştir. "V" yerine "W ya da F" , "Z" yerine "S", "K " yerine "Q" kullanmayınız ve kelimeler üzerinde gereksiz kısaltmalar yapmayınız. Kasıtlı olarak Türkçe'yi yanlış kullanmaya devam etmeniz durumunda siteden atılacaksınız. Lütfen Forum Kurallarını okuyunuz.

anima yi genelde bir yerlerde cikarsa dinliyordum bugun arkadasimdan anima cd sini aldim ozellikle elveda parcasi hosuma gitti(genelde bu tarz seyleri pek sevmem) en kisa zamanda albumunlerini edinecegim baya sevdim oteki sarkilarida

Geri