Anima

• Konuyu açan Konuyu açan clash
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

murat abi

merhaba murat abi ben Tolga ıspartadan hatta dinardan.çok uzun süre oldu görüşmeyeli.seni televizyon makinasında ilk gördüğümde çok şasırdım ve sevindim.albümünüzü aldım çok beğendim.izmirde yaşıyorum artıık. umarım biyerlerde görüşürüz....

"el kadar bir kız" video klibini izledim! çok değişik olmuş.. yani yerimde otururken beni gülümsetmeye başarabilen bi klip. masal kitaplarında anlatılan bahçeler..çocuklar.. gibi...
tebrikler anima 🙂

Klibi ben de dün gece izledim.İlk sahnesini gördüğüm an bayıldım zaten!İskele ve göl,tam fotoğraflık diye geçirirken aklımdan,birden el kadar bir kız'ın melodisi başladı ve ben de direk gülümsemeye başladım =)) Öyle bir klip sadece Anima'ya yakışırdı.. Masal gibi dolayısıyla beklediğim gibi olmuş..Amatör kamerayla çekilmiş hissi veriyor,bu da ayrı bir keyif ! (Belki de öyledir,yani amatör kamerayla mı çekildi? )
Renkler,hareketler,kıyafetler,doğallık hepsi içiçe ve tam oturmuş birbirine şahane ya!Aile klibi gibi!Hayatımda izlediğim en iyi klip bile diyebilirim!!!!
🙂
Ve bir soru daha:Nerde çekildi?

ya super bi forum bu grup uyelerininde bakin biz unlu olduk diip cvp yazmiorus tripleri yok...bi roportajinizda jokeri begenip albumu alanlar hayal kirikliina ugrayabilirler.daha farkli konsepte cogu sarki gibi bisiler solemistiniz ben de bi kac hafta once guven abinin programinda dinlemistim el kadar bir kizi ve cok guzeldi daha yeni aldim albumu mizika gitar kombinasyolar fln mukemmel olmus....bu arada bursaya gelmistiniz bi aralar sanirim cacaronaydi sinavim yuzunden gelememistim ama afisinizi calmistim sokaktan odamda durmakta hala 😀 tekrar bekleriz biz bar yetkililerine bi baski uygulayalim bu aralar 😉 basarilarinizin devamini diliormmmm

ya ben anıma yı çıktığı günden berı severek dınlıyorum....ama bazı sıtelerde anıma yı tanımayıp ılerı gerı konuşanlarda oluyo ama hıçbırı; anıma nın son zamanlarda çıkan laga luga gruplardan olmadığını bılmıyor...son zamanlarda çıkan grupların bazıları harıç dığerlerı hıçbı boka benzemıyor ulan anıma kaç yıldan berı müzık dünyasının ıçınde ve kendı tarzlarnı yansıtıyolar.....daha ne dııım ben ya artık müzıkten anlayanlara......

arkadaşlar klip hakkındaki fikirleriniz için teşekkür ederiz...

anima'nın üçüncü video klip çalışması , büyük ihtimal,, eylül ayında, "yağmurla gelen" için olacak.

zeytinli rock festivali'ne yazıkki gelemiyoruz.
sağlık problemleri nedeniyle.
takip eden herkese tekrar teşekkürler...
sevgiler...

barişa rock a gelıonuz deıl mı gelıosanız szı bıdaa canlı izleme şansım olcak 3 vıdeo klıbıne cok sevındım 2 vıdeo klıbınızı daa ızleyemedım inşallah izleme fırsatım olur başarılar

bır damla yaş anlattı senı terk ederken beni...

Anima grubun ilk gördüğüm günden beri hep takip ediyorum.Albümleri henüz çıkmadan dinlemiştim onları ve albümlerini dört gözle bekliyordum...Albümleri de çıktı,umarım Kıbrıs'a gelirler konser için...

yav ceylan klibi izledim süper olmuş grupanima.comda özel mesaj gönderdim umarım cevaplarsın (nick=nirvana) bi sorum var klibin bi yerlerinde bisürü kişi çayırlık bi alanda konuşuyolardı,oturuyolardı kim onlar yav sanki aileniz gibi geldi bana hatta muratıs in sevdiği kızı bi röpörtajda gördüm galba yav

monk demiş ki:
arkadaşlar klip hakkındaki fikirleriniz için teşekkür ederiz...

anima'nın üçüncü video klip çalışması , büyük ihtimal,, eylül ayında, "yağmurla gelen" için olacak.

zeytinli rock festivali'ne yazıkki gelemiyoruz.
sağlık problemleri nedeniyle.
takip eden herkese tekrar teşekkürler...
sevgiler...

geçmiş olsunlar...
en kısa zamanda iyileşmeniz dileğiyle..

Geri