Ibanez AF85 Archtop

gecen gunlerde bu model bi gitar aldim.. sert kabiyla birlikte 388 dolar verdim.(gitar 330kutusu 58 dolar)denedigim telecaster modellerin clean calinislari oldukca rahatti ama ayni zamanda amfisiz calabilmek icin bu gitari tercih ettim.. klavyesi dicer telecaster modeller kadar rahat ettirmesede bunun akustik ozelliginden kaynaklandigini dusunuyorum....

af85lg.jpg

bu gitar hakkindaki performans goruslerinizi vehenuz tam anlamiyla amfide deneme sansim olmadi gitarin uzerindeki dugmeler ne denli etkili ..ve bu gitardan istedigim temiz tonlari bekleyebilirmiyim....
fiyat karsilastirmasi yapmam acisindan fiyat ta belirtmenizi bekliyorum... simdiden sagolun

benim gitarımdada bu manyetiklerden var sanıyorum clean tonları gayet iyi benimkinin..bu gitardan blues ve jazz tonlarını çok iyi alabilirsin ekipman desteğiyle çok güzel tonlar verecektir tahminim...
ama ağacını falan bilmediğim için çok ayrıntılı yorum yapamıyorum
seninde ne tür müzik yapmak istediğin çok önemli

• Konu Sahibi Konu Sahibi
sanirim bu bilgiler yardimci olur..jazz ve blues tonlari almak istiyorum.. bol wah li tonlar icinde kullanicam...

Technical Info
Neck: Set-in, Artcore style

Mahogany Neck: Mahogany provides rich warm lows and sweet sustain.

Body: Flame maple top, side and back

Frets: 22, large size

Fingerboard: Bound Rosewood

Bridge: ART1

Neck Pickup: ACH1 humbucker

Bridge Pickup: ACH2 humbucker

Hardware Color: Chrome

• Konu Sahibi Konu Sahibi
amerika virginia dan aldım.. yolun düşerse orada çok ucuz gitarlar.. görüntü ve işlev olarak bana kalırsa ucuz olmasına rağmen çoğu gitardan üstün.. ve de eskidikçe güzelleşecek tabi ki..
yeni bi gitaristsen daha yumuşak ve basımı kolay klavyeli modelleri seçebilirsin türkiyedede satılıyo ve de esasen çok pahalı bi modelde değil talep görmediğindenmidir nedir

Geri