Aylin Aslım

Hadi beyler Barış abi için rock müzik için Aylin Aslım için yer barış gök manço rock festivaline....15 temmuzda yedikule zindanlarını uçurmaya...

zeytinli de süperdiniz ya çok geç çıktınız valla herkes ağaç oldu ama süperdiniz düzenlemeler çok iyiydi herkes sizde koptu canlı performansınızı ilk kez izledim çok beğendim tekrar izlemek isterim çanakkaleye de bekleriz akşam çektiğimiz fotoları sunacağım buraya

Zeytinli Rock Festivali Fotoğrafları

aylin7ii9.jpg

aylin1zy5.jpg

aylin2yj6.jpg

aylin3kp0.jpg

aylin4dg2.jpg

aylin5nu9.jpg

aylin6ho6.jpg

aylin7sn9.jpg

tayfa4tt8.jpg

Herkesi Bizim Topiğe de Bekliyorum Arkadaşlar

bu aralar en çok dinlediğim albüm "gel git" o şarkıları rock albüm yapsa çok iyi olur çünkü elektronik tarzından çok sıkılıyorum. çok iyi sözler yazmış ilk albümde.
ikinci albümü çok seviyordum ama ilk albümden sonra papucu dama atıldı :)

aylin çok sıcak kanlı,duyarlı bir insan. bu sene barışarockda onunlayız :) canlı performansını çok merak ediyorum

şuan da "birgün" çalmakda :) hastasıyım hatunun bu arada reismler e çok güzel. kanaatimce en güzel rock bayan vokaldir :D
sesi de müziği de bir okadar güzeldir

bence ilk albümü daha iyiydi ama şarkılar iyiydi
o şarkıların rock versiyonu süper olurdu ki konserlerde mevcut :)

ilk albümü dah açok severim bende

nergis100 demiş ki:
zeytinlide izleyemedim yaaa harbi çok istiyordum ama malesef wücudum artık iflas etmişti... uyudum :(
e talimli olmak lzm uykusuzluğa aylinden sonra bi de ogun vardı te 4 e kadar dikildim ben ayakta ama aylin ve ogün için değer bence çok iyidi performansı

Geri