Aylin Aslım

gözlerim beni yanıltmıyorsa ki birkaç kez izlemiş olmama rağmen yanılmadığıma inanıyorum, ahh videosunun başlangıcında iki erkek öpüşüyor. bu da bir farklılıktır sanatta, herkes cesaret edemez.
ayrıca sheelanagig'i de süpper söyler aylin, ben de onu öpüyorum buradan... 8)

aylin aslım çok iyi mesaj veren şarkıları var bide o trt yasaklamasaydı güldünyayı daha iyi olcaktı insan sinir oluo ya ülke gerçeklerini yansıtıo die şarkı yasaklıolar Allah ım ya aylinonline. olarak herzaman arkasındayız ahh da müthiş sokak insanları gülyabani böyledir bu işler bütün albüm güzel kesinlikle dinlenmeli türkiyedeki en iyi albümlerden

ben en çok ilk albümünü seviyorum özellikle aynı-dört gün dört gece son albumun den se sokak insanları - beyoğlu kımın oğlu

aylin aslım çok sempatik birisi canlı performansı da çokiii. Eski albümlerini bile hala dinliyorum hele onun bi süt grubu vardı:) savaşa hiç gerek yok şarkısına da eşlik eden sanatçılarımızdan kendisi.sesi de gayet güzel kendisi gibi

canlı performansı bir çok gruptan çok daha iyi, bana mı öyle geliyor bilmiyorum ama tek sorun bir çok gruba göre daha kısa canlı performans veriyorlar :( belki vaktin çok çabuk geçmesindendir onun konserlerinde :LOL:

aylin aslım çok sempatik birisi canlı performansı da çokiii. Eski albümlerini bile hala dinliyorum hele onun bi süt grubu vardı:) savaşa hiç gerek yok şarkısına da eşlik eden sanatçılarımızdan kendisi.sesi de gayet güzel kendisi gibi:)

bu arada resimler süper yukarı da onu demek istemiştim:)

Bu arada Aylin Aslım'ı sadece "Aylin Aslım" olarak düşünmekte yanlış aslında. "Tayfası" olarak nitelenen şahsiyetlerde "Aylin Aslım"a çok şey katıyor. Mesela basçı Ayça Sarıgül süper bir eleman, onun kadar bas çalamadığımdan bana öyle geliyo heralde :)

Geri