Aylin Aslım

ya am bu direk kavram kargaşası ne yani kızlar bi grupta çalınca o grubu küçültürmü ayrıca gayett da yakışmış bass...

Aylin kızım yol yakınken bence sen dön gene elektonik müzik çalışmalarına. Boşver rocker olmaya çalışma. Özüne dön :)

Bak elektronik müzik gelişmeye başladı sen bıraktın :)

tv makinesini izlerken birden kendisine karsı soguma hissettigim insan.sarkı sözleri iyi ama daha sert olsa daha da iyi olur gibi...yine de dinlemekten kendimi alamıyorum..gülyabani parcası kendini anlatıyorsa bırakın üstüne gitmeyin kızcagızınnn...

fanweezer demiş ki:
hayır kızlar yapamaz diye birşey yokki sadece gitar zayıf kalıyor denmiş bassada bişey diyen yok zaten hatta ykışmış denmiş.. yada benmi görmedim?
bayan gitaristin erkek olanın yanında biraz zayıf kaldığı bir gerçek fakat yinede kaliteli bir eleman. Ayrıca bassçı ayça sarıgül gerçekten yıkıyor :D

son albümünde şarkılar arasında ayrım yapmak nerede imkansız her yönüyle bukadar benzeyen parçalar daha önce hiç dinlemedim ayrıca buram buram özlem tekin kokuyo :kustum :roll: :LOL: :LOL:

BarışaRockta tam önüme gelmişti poz verdi fotoğrafını çketim sonra selamlaştık çok seviyorum yaa aylin aslımı başarılar dilerim ona...

dsc05835yy1.jpg

Resimdeki yuvarlıklar sigara içiyordum flashta patlayınca böyle oluyor :D

Allah için, yalan da söylemiyorum, Gülyabani albüm kapağını görünce "ben bu albümü alacağım arkadaş " dedim ve aldım. O zaman harçlığım da vardı. Hani fetişistlikte var ya azıcık :oops: Gel zaman git zaman albümü dinlemez duruma geldim. Albüm kapağına bakarak albüm alınmaz. Aylin Aslım'a yine de teşekkür ediyorum, beni albüm kapağıyla kandırdığı için..

telvin demiş ki:
Allah için, yalan da söylemiyorum, Gülyabani albüm kapağını görünce "ben bu albümü alacağım arkadaş " dedim ve aldım. O zaman harçlığım da vardı. Hani fetişistlikte var ya azıcık :oops: Gel zaman git zaman albümü dinlemez duruma geldim. Albüm kapağına bakarak albüm alınmaz. Aylin Aslım'a yine de teşekkür ediyorum, beni albüm kapağıyla kandırdığı için..
yuhauahau:D
sadece bu nedenden dolayı albümü alman ve daha sora kendini bu durum içerisinde bi yere koyman güzel:D
ne güzel işte insan hergün bişeyler öğreniyo:D

evet bende de aylin aslımın kocaman posteri var duvarda ama albumu geçen yazdan beri dinlemiyorum ama poster duruyor estetik amaçlı tabi
şimdi bu başlık sabit ya aylin apla eğer okuyosan seni çok seviyoruz :LOL:

Geri