Aylin Aslım

metafiz demiş ki:
Özür dilerim Ayça Hanım,ismi yanlış hatırlıyormuşum.kusura bakmayın.resmi sitnizde grup elemanı olarak görünmüyor sanırım.Bunu kendimi affettirmek için falan söylemiyorum ama sizin performansınız çok iyiydi Dikili deki konserde.Sanırım ordaki güvenlikte konserden sonra size pek hoş davranmamış diye duydum.Keşke öyle bir tatsızlık olmasaydı.

www.aylinonline.com adresinde diğer grup elemanlariyla ilgili biligileri bulabilirsiniz :) dikili'de bize değil ama dinleyicilerimize kötü davranan görevlilere kızmışlığımız var idi yoksa ortada bir tatsızlık olmamıştı :)

Bak yine burdayım
Sana nazır is kokulu göğsümle
Yanındayım
Bak karşındayım
Bu dudaktan son defa öptüm
Farkındayım
Ahh bu tenin altında
Açılmış yaralarla
Giden bir can aslında
Ahh yine son kurşunla
Vurulmuş kanatlarla
Düşen bir can aslında
Bir dala uzandım
İstemeye utandım
Yine de benimsin sandım
Şaraplar yetmez
Sabahlar olmaz
Ah'ım tenim değil yanında kalmaz

AYLİN ASLIMn bu AHh şarkısına baylıorm yha...süper bi şarkı jnm bnm :p :)

o kadar ıyı mesajlar yazılmıskı aylın aslım hakkında valla sasırdım dogrusu.bu coluk cocuk takımında ne buluyor ınsanlar anlamadım.pıyasa olsun dıye album yaptılar tuturdular gıdıyorlar gulyabanı cınsınden hadı bakalım.

umarim 3. albumu ilk album tadinda olur. yoksa felaketle sonuclanacak. yazik valla, ne hallere dustu, nerden nereye, bir rock dinleyicisi olmama ragmen ilk albumunu tercih ederim. 2 albumunden cok daha sertti bence. sözler yeter bikere.

gulyabanide oldu, kalender meşrebte oldu. yeter artık .
Bi zahmet o guzel evinde , kedilerinle birlikte başbaşa kal. bunalıma gir. üret üret dur. yatak yorgan icinde, camin kenarına buzusmus, elince cam vazo icinde balıkla, mavi elbisenle görmek istiyoruz.

dinlemeye doyamadığım şarkısı senin gibi..çok tatlı bi yüzü var klipleri ilginc ve ilgi çekici başarılı bi aplaa.. :roll: :LOL:

Aylin_Aslim_by_e.jpg

çok tatli ya!

Aslında pek sevdiğim sölenemez. Fakat ahh şarkısı nedense ilgimi çok çekiyor fazla bir cazibesi olmamasına rağmen.

Ayrıca şunu da söylemeden edemeyeceğim. Aylin Aslım gibi daha önceden elektronik müzik yapan birini tek albümle rockçımız die bağrına basanlar koskoca Özlem Tekin'e o rockçı bile değil gibisinden bir ibare ile taşlıyabiliyorlar. Amacım yanlış anlaşılmasın ortamı germek istemiyorum. Ama bu konu kafamı o kadar kurcalıyor ki.

Beni taşlasınlar,bana rock çı desinler,yada demesinler,geride kalanlar müziğini yapsın,biz zahmet de zevk alınıosa yapılan işin hakkı verilsin ve sonsuza kadar susulsun!

serox demiş ki:
Aslında pek sevdiğim sölenemez. Fakat ahh şarkısı nedense ilgimi çok çekiyor fazla bir cazibesi olmamasına rağmen.

Ayrıca şunu da söylemeden edemeyeceğim. Aylin Aslım gibi daha önceden elektronik müzik yapan birini tek albümle rockçımız die bağrına basanlar koskoca Özlem Tekin'e o rockçı bile değil gibisinden bir ibare ile taşlıyabiliyorlar. Amacım yanlış anlaşılmasın ortamı germek istemiyorum. Ama bu konu kafamı o kadar kurcalıyor ki.

aylin aslım gibi dünya tatlısı ve başarılı bi ilahenin tartışılmaması gerekir...herkesin fikri kendine bence...ve özlemin de aylinin de güzel şarkıları var tıpkı kötü olanları olduğu gibi :D

ilk albümü elektronik yaptı kapış kapış gitti, bulunamaz oldu tekrar piyasaya sürülme durumları olmuştu sanırım ama gözü doymadı heralde ..baktı ki piyasa alternatif ortasından dalym dedi.. sesi soluğu kesildi.
elde ne var? 'Senin Gibi' ;)

çok severdim kendisini albüm yaptığını duyduğumdada çok sevinmiştim albüm gayet iyi "albüm benim albümüm ne istersem yaparım " dediğini duyduğum zaman çok gülmüştüm güldünya muhteşem bir şarkı

determinant demiş ki:
çok severdim kendisini albüm yaptığını duyduğumdada çok sevinmiştim albüm gayet iyi "albüm benim albümüm ne istersem yaparım " dediğini duyduğum zaman çok gülmüştüm güldünya muhteşem bir şarkı

aylin haklıdır...albüm onun albümü istediğini ayapar bi kişinin alacağğını bilsin yine de yapar...

Geri