yerden yüksek

"yaralarım kadar gözlerin olsaydı, kanım kadar çabuk akardı yaşın" ve bunun gibi bi çok beni mesteden sözlere sahipler.. ne diyim albumlerini sabırsızlıkla bekliyorum.. başarılılar..

Yerden Yüksek le beni tanıştıran arkadaşıma buradan teşekkürü borç bilir,şiddetle henüz dinlemeyen arkadaşlara tavsiye ederim.Uzun zamandır bir şarkıyı bu kadar çok dinlememiştim(bkz:maskara)

uyuzz demiş ki:
Yerden Yüksek le beni tanıştıran arkadaşıma buradan teşekkürü borç bilir,şiddetle henüz dinlemeyen arkadaşlara tavsiye ederim.Uzun zamandır bir şarkıyı bu kadar çok dinlememiştim(bkz:maskara)

reca ederiz efendim.
iyi olan şeyler hakettği yere ulaşmalı dimi?

yerden yüksek den bir hayat belirtisi bekliyorum beeeeen.......

bir yerden yüksek üyesi olarak şunu diyebilirim ki dağılmadık aksine bi silkelendik tekrar çalışmaya başladık temmuz sonu gibi bi kayıt yapıcaz sitemiz şu sıra askıda ama yakındır açılması..

seven sevmeyen herkese ilgilerinden ve alakalarından dolayı teşekkür eder görüşmek üzre derimm..

[/url]

ben de ''maskara'' adlı parçalarını dinledim ilk, müptelası oldum.. diğer şarkılarını da en kısa zamanda dinlemeye çalışıcam.. kendilerine başarılar diliyorum!!

"neden gittin sen" gibi basit bi sözü bu kadar duygulu söyleyebilirdi biri ancak.. taptığım gruplardan biridir.

walla lk defa dinledim, hoşuma gitti...
sanki mor ve ötesinin ilk albümündeki havayı hatırlattı bana
yanılıyo olabilirimde çünkü tek bir parçalarıyla bunu hissettim

Geri