A due Carmen

A Due Carmen'in şarkısını nasıl buldunuz?

• Güzel sevdim

Oylar: 0 0.0%
  • Fena değil

• Kaliteli bişiy ama tarzım değil

• Hoşuma gitmedi

• Bu ne be!

• Toplam oy veren
    383
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
A due Carmen 2005 Eylülünde Aşkın Çolak, Okan Işık ve Can Temiz tarafından kuruldu. Uzunca bir süre repertuar çalışmasına yöneldi. Daha sonra beste çalışmalarına başladı ve 2006 yazına dek "melekler ve sürüngenler" , "siyah düşler" , "aynadaki yabancı" , "dizlerin tutmasa" , "pamukları saçılmış" , "cehennemde gün doğarken" , "unutulmuş tanrılar" , "41 dakika" adlı şarkıları besteleyip kaydetti. Grup bu süre zarfında bir çok eleman değiştirdi. Daha sonra gruba Emre Tekin ve Volkan Eran'ın da katılımıyla grup son halini aldı. 2006 Ağustosta besteleyip kaydettikleri "Ağıt" isimli parçalarıyla ise nokiasupersounda katılmış bulundular.
Grubun son hali şu şekildedir:
Vokal:Emre Tekin
Gitar:Okan Işık
Gitar:Volkan Eran
Bas:Can Temiz
Davul-Geri vokal: Aşkın Çolak

biliyodum biliyodum işte şey kem küm :oops: sanırım sizden daha bi heycanlıyım.ADUE CARMEN olay budur ;) ağıt dışındaki şarkılarınızı da dinleme şerefine nail olan aşırı şanslı bi şahsiyet olarak şunu söyliyim hasta ettiniz beni(adue carmen fan clup falan kurarsam şaşmayın garii) aylardır merak ediyodum vokal kim olcak diye daha kimler gelip geçecek diye ve cevap geldi ama ne geldi takdire şayan insan emre helall olsun abi ne diyim ;) aşkın,okan,volkan ve de can ve de emre allah yolunuzu açık etsin(bu nası bi laftır ama içimden geldi işte :D )dinlemeyenlere şiddetle hiddetle tavsiye ediyorum nokta

• Konu Sahibi Konu Sahibi
zlatan1937 demiş ki:
download edebilicemiz bişi yok mu?
veya bi site falan?
şu an malesef web sitemiz hala yapım aşamasında ama hazır olur olmaz burdan duyurusunu yapıcaz lakin şimdilik ağıt parçamızı nss dan dinleyebiliyorsunuz. Bu arada an itibariyle o da güncellemeye kurban gittiğinden yarın sabaha kadar ulaşılamayacak sanırım. saygılar.

A due Carmen!!!

mrb ben A due Carmen'in davulcusu Aşkın hehe :LOL: abi bilmiomda çok iii çalmışınız hepinizi tebrik ediyorum umarım bi yerlere gelmeyi başarırız hepinizi çok seviyorum! herşey A due Carmen için olsun!!!![/b]

tekrar meraba arkadaşlar :) kimya forumundaki(can(adue carmenin üstün yetenekli basçısı olur kendileri) biyokimyager olcak ya o açıdan ;) )önerilerm üzerine şarkıyı dinleyen herkes mest olmuş durumda ileteyim dedim :D eee darısı dinlemeyen ya da dinleyemeyenlerin başına ehehh :!:

slm arkadaslar müziğinizi ilk defa dinledim oldukça başarılı buldum nss sıralamamda 1 numara sizin ve tüm tanıdıklarıma tavsiye ettim umarım istediğiniz noktaya ulaşırsınız...

alfabetik sırayla başladım daha ilk 100 şarkı yeni bitti
ama favorim sizsiniz
çok beğendim ya...
çok başarılı :)
bıraktım dinlemeyi kimmişler die bakiim dedim burda buldum :)

bir de İzmir'den yazıor

keşke orda okurken dinleyebilseydim...

arkadaşlar hepinize çok çok teşekkürler. çok çok saygılar.müziğimizin sizin gibi kitlelere ulaşıp sizi tatmin etmesi bizi fazlasıyla gurura onura boğuyor. onlarca saatlik çalışmalar, gerilimler, tartışmalar, hayal kırıklıkları sizin bu sözleriniz sayesinde havaya karışıyor. hepsinin haricinde, bu ülkede hala kaliteli müzikten anlayan insanların olduğuna dair, kaybedilmeye yüz tutmuş inancımızı körüklüyor.Sevgiler felan tabi de herşeyden önce saygılar abi size... saolun...

Arkadaşlar, grubumuz şimdilik idareten, tanıtım amaçlı olarak http://aduecarmen.rockmekan.com adresine duhul etmiştir. Yine bu sitede, ağıt adlı parçamızı dinleme, yorum yazma, takipçi olma, grup ve grup elemanlarının özgeçmişlerine vakıf olma, haberleri takip etme, ankete katılma, fotoğraf kemirme gibi gayet faydalı işler peşinde koşabilirsiniz :D Desteğiniz bizim için çok önemli. Şimdiden çok saolun. hepinize saygılar...

Çok sesli olacağız.Hep ve her yerde.Tıpkı çok sesli korolar gibi aynı şeyi farklı tonlarla,farklı bakışaçılarıyla söyleyeceğiz ki karşımızdakiler düşüncelerimizin doğruluğuna iyiden iyiye inansın.Çıkarabildiğimiz kadar çok ses çıkaracağız ki anlasın bir hecede nasıl büyüyebildiğini arzunun.Asıl savaş şimdi başlıyor A Due Carmen!

Şu anda melek no 1 konuşuyor.Ben sadece elçiyim.Size sahip çıkmamızı,kıçınızı toplamamızı,dinlememizi,beslememizi daha da güzeli inanmamızı söyleyen bir güç var.Evet biz onun melekleriyiz.Verdiğiniz kararlar bizim kararlarımızdı.Aynı şekilde attığınız adımlar da.Bu güce sonuna kadar inanmak zorundasınız, yoksa gidiyormuş.A Due Carmen.İsmi bu. O hayattaki tesadüflere ve aniden gelen ilhamlara inanmıyor.Şans yoktur diyor.İnsanların istekleri onları şans dedikleri şeye götürür diyor.A Due Carmen diyor ki; Ben bir güç değil sadece isimdim...Artık bir gücüm.Kullanılabilir bir güç.Sevinçleri,üzüntüleri,gaza gelişleri,fomdan düşüşleri,kalkışları,yara alışlarıyım.Ama gücüm.
Bu güç bulunmadı.A Due Carmen yaratıldı.
Daha sonrakiler için,söyleneceklerin yetersiz kalacağını bile bile, tekrar devam edeceğim.
Öpücük...

Geri