Direc-t

3. klip ama hepsi yalan olsun tam klip ambiyansı var o şarkıda ata falan binersiniz :)

başa dönebilir miyiz de güzel olur aslında kardeşim şarkılar süper kafam karıştı :)

arab hair i çok merak ediyorum bu arada..demoda varmış sanırım..bilen var mı dinlenebilincek bi yer?..

ayrıca kaynamasın-->kemancı kesin iptal heralde di mi?..
e artık gözünüzü sevim bi gelin bari ankaraya ya:)bu bi işaret olsa gerek kemancı iptali..demek ki ank.a gelmeniz gerekiyomuşş :mrgreen:

çok kızdım çokk..bu nedir canım slovakya ya bile gittiniz yani artık ayp bea bi ankara yı mı çok gördünüz :LOL: istanbul diyoruz o da yok ne diim ben artık hm.. :mrgreen:

büyümüşş biriydi aynanın içindeki aaa a a a aaaaa aaaaa ;)

selam evet o klipte oynadım :) ,arab hair ı siteye koyacağız,kemancı ileri bi tarihte olacak,ankaraya kesin gelicez evet biz de sadece kablo tv de olduğu için kasıyoruz diğer kanallara. ;) ..umarız ki yeni klip diğer kanallarda yer alacak.... 8)

Bu akşam 23'te radyo d 104 de konuğum,Güven'in programı maximum rock'ta..canlı çalacağım... :roll:

ya hazır klip demişken yine,sanırım hasret e gelse ikinci klip daha hoş olacak :) gecenin bi vakti ankara sokaklarında duygusal travma geçirirse insan hasret in gayet hoş bi parça olduğunu düşünür tabi ve klibinide ister.ayrıca 23 te canlı olarak hasretide bekliyoruz :)

Ya saat kaç oldu (23.46).. Daha Bilge'yi duyamadık radyoda.. :( Hadi ama uyuycam Bilge!! :roll: Ya bide imzalı Cd veriliyomuş programda.. Ağlıycam şimdi Direc-t cdim tam ortadan kırıldı (nasıl becerdiğimi ben de bilmiyorum çantamdan o halde çıktı) :evil:

Bu arada ".... tarihte Ankara'ya geliyoruz." demenizi bekliyoruz sabırsızlıkla..

kaydettim vlla korsana mı girsem napsam :LOL:

imzalı cd lerde gitti ohh..-kadersizim bebekk kadersizim-demiyim de ne diyim ben hm.. :roll:

şarkılar müthişti ya..tijen nerde selami burda yiit nerde ben burda eheaa :D
olimpos şarkısı da süperdi vildan teyzemin şarkısı da.. :p :)

arab hair de girdi araya vlla başka bişi isteseymişim ;)

eylül-ankara-istanbul gibi bişeyler oldu bi ara-iple çekiyorm cidden..

şu slovakyadaki gelişmelere de çok sevndm..

allaam nası şirndi öyle bea :ask

Bilge dün programda harikaydı yahu.. bunlar ailecek yetenekli annesinin sözlerini yazdığı parça çok iyiydi, bi de şu 2000 yıllık lahitin üstünde yazan bir denizciyle ilgili sözleri bestelediği parçayı tuttum. bir sonraki albümde yer verirler umarım.

güven::ee bilge tepkiler nasıl?..
bilge::gayet hoş yani 1-2........(hadi bilge doldur şu boşluğu konuş beaa:))))nıaaaa........kötü tepki dışında yok fazla kötü şey..

Geri