Direc-t

dünkü konsere gidmedim de izleyemedim :( :( de ama dire-t in iyi olacağından emindim ve öle olmuş..bu bilge denen adam bu enerjiyi nerden buluyo anlamıyom valla..helal olsun adama :twisted: :twisted:

ames demiş ki:
dünkü konserde kesinlikle en iyi performans direct e aitti bilgede de ne enerji var öyle hernekadar havadan dolayı gitarlar kafayı yesede hatta hiç duyulmasada bilgenin o muhteşem sesi bunu örttü

aynen...çok iyi çoşturdu..smells'de olay bitti zaten..kimse gitarın uyumuna bakmıyordu zaten..bizim yanımızdakiler bağırdı sübyancı bilge diye ama ben olayın boyutunu kavrayamadım..neden ööle bağırdılar? :oops:

bu arad pinup'ın hakkını yemiyim..süperlerdi.. :LOL:

of ya şu açık öğretim zımbırtısı yüzünden kaçırdım direc-t i yaa az daha kurbanı filanda kaçırıyodum..
şeytan dedi ara trt yi....tövbeee...
bu arada bugün eski okuluma gittim...
kocaman bir panoya direc-tin posterini asmışlar..
(nerden buldular bilmiyorum ben hiçbiyerde görmedim böle şey)bilgenin üzerinde abdullah alexin kemal ve özgürün üzerinde ali yazısı vardı!!
altınada batının hızlı üçlüsü yazmışlar...
kahroldum resmen yaa!!!!
nese müdürden izin aldım söktüm çıkardım posteri..
allahtan kurşunkalemmiş üstündeki yazılarıda sildim lokum oldu..
:)

İlk defa izledim ve çok iyi buldum.Çok şekerlerdi iyi de çaldılar da Bilge dondu...
Bilge ne kadar enerjikmiş ya öyle dans etmeler tırmanmalar falan çok hoştu.
Keşke trtde beklemeseydiniz Power türk veriyodu...

bende a.ö lüyüm ve dün a.ö lü olmaktan utandım resmen en çok merak ettiğim performans direc-t'in ki idi ama ders zamazingosu yüzünden kaçırdık ben bide kalktım aradım TRT yi bi amcam çıktı "BEN BİLMEM GARDAŞIM BEN GUVENLİÐİM"dedi umarım tekrar falan yayınlarlar da izleriz...

smells like teen spiriti çok güzel çalamadılar ama Nirvana'yı hatırlamaları bile çok iyiydi onun dışında performanslarıda iyiydi televizyonun karşısında pek kesmedi ama

dün en çok eğlendiğim gruplar arasındaydı direc-t..bilgeyle karşı karşıya şarkı söylemek de çok keyifliydi..tepeden düşücek diye ödüm koptu o neydi öyle ya keçileri kaçırdı sandım..ateş dansı yapan arkadaş da çok komikti alevli zincirleri birbirine dolandı allahtan bir kaza olmadı..yani, güzel bir performanstı tebrik ederim kendilerini =)

ya bi insan nasıl öyle gıcırdayabilir 'oo yeeeeeeaaawwww' süper ya! bayılıorum .rus kozmonotları şarkısının başında derin bi nefes almam gerekio ama süper ;) tarzları çook şirin!

kıramamak..
saklıdada kırmaya çalışmıştı ama yapamamıştı...
adam paso gitarı ziyan ediyor.. çok kazanıyor sanırım. :D
daha çok olsun ne diyim?

Geri