Direc-t

DPRM_PES_ARTIK demiş ki:
fulya_m_o_r demiş ki:
Eğlenirken de bir duygu yaşıyorsun neticesinde :D :D

Ha ha evet dogru çok güzel bir duygu yaşıyorum...Çok etkilendim,kulak tırmalamak ne zamandan beri duygu oldu..

işte senin gibi dinleyiciler yüzünden müzik sadece eğlenilme aracı sanılıyor o vocal belki kulağını tırmalaya bilir ama ev de yapmayı denersen nekadar zor bir şey olduğunu sanırım anlayabilirsin bir örneği daha yok şu an o vocalin......... hasret parçasını dinle derim ve orada eğer içinde birşeyler var sa ve yaşın çok küçük değilse muhakkak birşeyler hissedersin kalpsiz bir insan bile duyar o şarkıyı....

sen git bu söylediklerini daha başka formlardaki daha başarısızlara ve kendini başarılı zannedenlere söyle bence bu adamları dinlememk ayrıcalık herkesin sevmesi imkansız zaten...

ya arkadaslar herkes herseyı sevmıyebılır.buna saygı gostermek lazım.ınsanlara zorla dırec-t sevdıremeyız.bırakın onların seven kıtlesı zaten var.ben coook sevımlı buluyorum grubu mesela.cok da ıyı muzık yaptıklarını dusunuyorum.eger bız sevıyosak gubu gerısı bos zaten bırakın kım ne derse desın oyle degılmı?

bilge iki sene önce istanbulda arkadaşımın eline bir demolarını tutuşturmuş ve "yarın da burdayım,dinle ve yarın ne düşündüğünü söyle bana!" demiş.(reklamını yapmıyor,insanların düşüncelerini öğreniyor)bu şekilde geldi buralara direc-t,karalamak bu kadar kolay olmamalı bence.

moryel demiş ki:
ya arkadaslar herkes herseyı sevmıyebılır.buna saygı gostermek lazım.ınsanlara zorla dırec-t sevdıremeyız.bırakın onların seven kıtlesı zaten var.ben coook sevımlı buluyorum grubu mesela.cok da ıyı muzık yaptıklarını dusunuyorum.eger bız sevıyosak gubu gerısı bos zaten bırakın kım ne derse desın oyle degılmı?

tamam da elestiride bulunan adamin da birazcik mantikli dusunmesi lazim oncesinde. elestiriler oyle sallamasyon bir cirpida yapilmaz. adamdaki ses hakkaten ozel bir ses. ve bu sesle yapilan muzik turunun de bir adi var. adam R&B yapmiyor adam soul muzik yapmiyor!! Elestiride bulunan adam punk rock-grunge sevmiyorsa hic de bilge'nin sesini ve muzigini elestirmesin.. bence türünde türkiye'de tek..

him21 demiş ki:
DPRM_PES_ARTIK demiş ki:
fulya_m_o_r demiş ki:
Eğlenirken de bir duygu yaşıyorsun neticesinde :D :D

Ha ha evet dogru çok güzel bir duygu yaşıyorum...Çok etkilendim,kulak tırmalamak ne zamandan beri duygu oldu..

işte senin gibi dinleyiciler yüzünden müzik sadece eğlenilme aracı sanılıyor o vocal belki kulağını tırmalaya bilir ama ev de yapmayı denersen nekadar zor bir şey olduğunu sanırım anlayabilirsin bir örneği daha yok şu an o vocalin......... hasret parçasını dinle derim ve orada eğer içinde birşeyler var sa ve yaşın çok küçük değilse muhakkak birşeyler hissedersin kalpsiz bir insan bile duyar o şarkıyı....

sen git bu söylediklerini daha başka formlardaki daha başarısızlara ve kendini başarılı zannedenlere söyle bence bu adamları dinlememk ayrıcalık herkesin sevmesi imkansız zaten...

Güzel bir yorum....Amaa
Çok yerde yanlışın var; Bana diyorsunki senin gibiler yüzünden müzik eglence amacı sanılıyor.yazımı dikkatli oku bence ben buna yakın bir şey söyledim...
Demişsin ki kaliteye bak evet bende bir müzisyen olarak kaliteye bakıyorum her zaman ve kaliteli şeyler dinliyorum...Mesela ben dream theatre hayranıyımdır ama vokilin sesi beni gıcık ediyor,çok kulak tırmalayı bir sesi var adamın ama ben onun müzik kalitesine laf etmiyorum,direc-t inde etmedigim gibi...Ben kaliteden bir adım önce görünüme biraz daha önem veriyorum ilk başta bana nasıl göründügü önemli...

slm

iyi ozaman kimse ile kavga etmek için söylemedim ama bence bir şeylerin tatlı amatörlüğü duygusunu tattırıyorlar ev ayrıca hem sempatik hemde oldukça gerektiğince duygusallar ;)

evet direct hem daha başarılı hem de arkadaşlarında dediği gibi müzik tarzları farklı biri hardcore diğeri grunge falan mı ne ondan :=)

Geri