Direc-t

silent_guitar demiş ki:
inşallah bu başarıları şirketlerini tatmin eder de böylece grubun üstünde hakimiyet kurmaya çalışıp ne bizi ne de grubu üzmezler!
biz böyle seviyoruz grubu!
sevgiler...

kurbanın kendi firmalarını kurarken ki amaçlarıda oydu sanırım

piyasa kaygısı taşımadan kendi istedikleri şeyi yapmak istemeleriydi

böyle bişey istemezler

akla fikre zikre zkime ve mantığıma aykırı

yes,doğru söylüyorsun!
ben de biliyordun deniz yılmaz'ın şirketiyle çalıştıklarını da nedense böyle bir şey söyledim.-alla allah-
neyse,bu güzel işte.aslında tüm rock gruplarını bu şirkette toplansa ya da her grubun kendi şirketi olsa! :)
ne güzel olur!
sevgilerle...

silent_guitar demiş ki:
yes,doğru söylüyorsun!
ben de biliyordun deniz yılmaz'ın şirketiyle çalıştıklarını da nedense böyle bir şey söyledim.-alla allah-
neyse,bu güzel işte.aslında tüm rock gruplarını bu şirkette toplansa ya da her grubun kendi şirketi olsa! :)
ne güzel olur!
sevgilerle...

Ne yazık ki pek çok grup ve sanatçı parasızlıktan bir tek video bile çekemezken böyle bir şeyin olması günümüz Türkiye'sinde olanaksız.Sanatçı ve grup için bağlı oldukları şirket çok önemlidir.Örneğin Demir Demirkan gibi bir adam bile yayınladığı ilk iki solo albümünde bağlı olduğu şirketin (sony) kurbanı olmuştur.

metalangel demiş ki:
Gerçekten o kadar kötüler ki tüylerim diken diken oluyor. Bilge'nin sesi berbat!!!
saygı duyarım ve sorarım:hepsi kötü derken bütün grup üyelerinden mi bahsediyorsun?ve neyin kötü olduğunu söyler misin bir de.
bana göre de türkiye'de bilge gibi ses oyunu yapan veya yapabilen sadece deniz yılmaz vardır,o da bilge'ninkiler kadar çok değil!

silent_guitar demiş ki:
metalangel demiş ki:
Gerçekten o kadar kötüler ki tüylerim diken diken oluyor. Bilge'nin sesi berbat!!!
saygı duyarım ve sorarım:hepsi kötü derken bütün grup üyelerinden mi bahsediyorsun?ve neyin kötü olduğunu söyler misin bir de.
bana göre de türkiye'de bilge gibi ses oyunu yapan veya yapabilen sadece deniz yılmaz vardır,o da bilge'ninkiler kadar çok değil!

bilge'nin sesini beğenmiyorum ama vokal tekniği olarak diğerlerinden ayırıyor ve başarılı buluyorum.kendine has ve değişik bir stili var..her zaman değil ama ara sıra dinlemekten zevk alıyorum.özelliklede 'wooden love' parçasını dinlemek büyük zevk.

bilge ve direc-t anıları için eyvallah...
gördüğümüz üzere direc-t grubu elemanları diğer çoğu grup gibi seyircisiyle iç içe,hep beraber ve gerçekten samimi.
çok az da olsa birkaç grup,bırakın iç içe olmayı,seyircileriyle sahneden başka bir yerde karşılaşmak istemiyor.bırakın kulise girip saçına ellemeyi,kulisin yakınından bile geçemezsiniz bazı grupların konserlerinde,organizasyonlarında.
grubun samimi olması,içimizden geldiğini unutmaması,bizler gibi insan olduğunu bilmesi gerçekten çok güzel.direc-t e böyle bir grup ve severek dinliyoruz.
sevgiler...

anlamadığım şey şu..Neden Direc-t iyi olamıyor..Kurban'ın alt grubunun sert bir müzik yapması gerekir...Öyle değil mi?
(biraz tepki çekebilirim)

Geri