Direc-t

direct kurbabnın alt grubu değil ki ya...

bu gün direc-t konserindeydik.. sahnedeki adamlar hariç herşey iğrençti.. bi lise konseri zaten.. çok eğlendim.. en çok da bodur aşk'ı bi tek benim bilip bağıra çığıra söylemem ve gözlerimi açtığımda özgür ve bilge'nin bana bakmasıydı sanırım :)

sadece direc-t'e yeni yeni albümler lazım :)

pudding demiş ki:
NDA-2 demiş ki:
anlamadığım şey şu..Neden Direc-t iyi olamıyor..Kurban'ın alt grubunun sert bir müzik yapması gerekir...Öyle değil mi?
(biraz tepki çekebilirim)

direc-t e kurbanin alt grubu dersen tepki almaman imkansiz ;) altlIk üstlük bi durum yok direc-t ile kurban arasinda.. :LOL:

ama direc-t in eskiden kurbanın alt grubu olduğu bi gercek albüm çıkarana kadar kurbanın alt grubuydular

zaten kimse buralara yani oralara damdan düsme gelmiyo belli aşamaları gecerek geliyo doğrusu da buydu

direc-t eylenmek için birebir

Perşembe günkü konser hakkında daha yeni yazma fırsatı buldum... Ortalık o kadar doluydu ve o kadar ter kokuyordu ki; kenardan izlemek zorunda kaldık... Aslında normal şartlar altında bu bir problem olmazdı... Çünkü adamları artadakilerden çok daha iyi görüyorduk falan... Ama ses sisteminin kötülüğü kendini gösterdi ve okulun tekinde oturup walkman dinlemekten farkı kalmadı... Gaza gelsem belki ortaya çıkardım... Ama gaza getirme çabaları Bilge İnsanı'nın sesini duyamadığımızdan dolayı suya düştü... Gaza da gelemediğim için orada oturdum sadece... Ve eğlenmek bir yana, sıkıldım bile gayet... Bu, Direc-t'den kaynaklanan bir sorun olmasa da genel olarak konserin sorunuydu bence ve memnun kalamadım... Gittiğimizde içecekler de bitmişti ve mutsuz döndüm konserden...

şunu söylemeyi görev bilirim,ki kötülenen o ses sistemi kabından yeni çıkmış monitörler,hoparlörler ve ankara'da daha önce pek kullanılmamış mixerlerden oluşuyordu.bu açıdan sistemi değil de hatalı başka bir şeyler aranmalı bence.direc-t'den önce çıkan grupların deneyimsizliği sistemin kötülenmesinde rol oynamasın.direc-t çıktığında hiçbir sorun olmadı bana kalırsa.tabi ben uzaktan bakan biri olarak yapıyorum bu yorumu.
saygılar...

Gazi And. konseri gayet güzeldi bence. ki ses sisteminde bir problem yoktu. biz çalarken ark.ın gitar iptal oldu fln ama arkadaşın kabloya basmasından kaynaklanıyodu sanıyorum :)
yoksa 3milyarlık ses sistemi geldi :)
her şey çok güzeldi. TABLDOT grubu olaraktan çıktk çaldık :D bir kez daha o günde olmak istedim :)

konserden 4 fotoğraf:
http://members.lycos.co.uk/kralmemo/direc-t_1.jpg
http://members.lycos.co.uk/kralmemo/direc-t_2.jpg
http://members.lycos.co.uk/kralmemo/direc-t_3.jpg
http://members.lycos.co.uk/kralmemo/direc-t_4.jpg

dün fanta konyadaydı. Direc-t ilk çıktı. 6 şarkı falan söylediler. yeni albümden 2 tane. yeni albüm baya iyi gibi gözüküyo... acayip sempatikler. direc-t tshirt ü bastırmıştım. alex onu gördü güldü :) bilge de penasını bana verdi :) epey bi fotoğraf çektim göndericektim ama site kabul etmiyo. herneyse işte inanılmaz bi konserdi. çok eğlendim. :)))

laviniaa demiş ki:
dün fanta konyadaydı. Direc-t ilk çıktı. 6 şarkı falan söylediler. yeni albümden 2 tane. yeni albüm baya iyi gibi gözüküyo... acayip sempatikler. direc-t tshirt ü bastırmıştım. alex onu gördü güldü :) bilge de penasını bana verdi :) epey bi fotoğraf çektim göndericektim ama site kabul etmiyo. herneyse işte inanılmaz bi konserdi. çok eğlendim. :)))

bana bir öm ile resmi olmayan siteye atarsak çok şahane olur ya!
www.direc-t.tk :)

yeni albümden RAMBO yu hatırlıyorum.(inşallah yanlış duymamışımdır)anında öğrenmiştik şarkıyı ve güzel bir parça.yeni albüme hazır olun.

METANET demiş ki:
yeni albümden RAMBO yu hatırlıyorum.(inşallah yanlış duymamışımdır)anında öğrenmiştik şarkıyı ve güzel bir parça.yeni albüme hazır olun.

evet yeni albümdeki rambo adlı şarkıyı çalıyolarmış festivalde yanlış duymamışsın!
bide derya yı çalıyolar-mış (inşallah duyduğum şey yanlış değildir!! ))

alışılagelmiş seslerden farklı işte.bu da onları farklı kılıyor ki roxy de de birinci olmuşlardı.tonlarca kaan gibi inlemeye çalışan,deniz gibi bağırmaya çalışan grup var.onların takliti.ama hiçbir de ne kaan gibi ne de deniz gibi olur.bilge nin sesi farklı olay da burda zaten.ayrıca deja-vu da bi şarkıda bilge de varmış.yüxexes te okudum valla :)

Geri