Direc-t

Salı !!!
ama dağıtımda sorun olabilir...
bilge Forum'unda söyledi...
yeni albümün adı Olympos...
git diye bi parça var harun tekin geri vokal...
didem ve rambo da vaaar..
hatta süpriz bir cover var...
=)))

p.s: piyuuuuu

direc-t yarın 23:00 de fb tv de..

rambonun klibini izledim cok güzeldi..sözleride özgür yazmıs..rambonun klibini kurban kliplerinden hatırlanan Emre Can yönetmis..

albümde hayat die bi parca var ki sözler bilgenin annesine aitmis..henüz dinlemedim..ama cok güzel oldugunu soyluolar :D

albümde bi tanede ingilizce parca var..directin yıllar onceki demosuna sahip olanlara bu parcayı bilirler zaten :D ''Obseqious'' den bahsediorm :p

Olympos
git
obseqious
derya
rambo
sıra sıra selviler
hayat

benim bildiğim albümdeki parçalar bunlar.
bu arada özgür ne kadar şirin artı sevilesi bişeymiş. gitar falan eferim. =))

bu aralar paso Tv kanallarındalar... bi açsanız görebilirsiniz.

ramboyu izleidm ben. harika olmuş acayip beğendim. sözleri falan çok iyi ya. çok gerçekçi :)

Konuyla alakasız mesajlar,sürekli tekrarlanan ırc tarzındaki mesajlar ve Forum Kurallarına aykırı olan tüm mesajlar silinmiştir.

LÜTFEN FORUM KURALLARINI OKUYUNUZ VE FORUM KURALLARINA UYUNUZ ....

albümü izmir D&R dan aldım bugün ama dinleme fırsatım olmadı albüm bolluğu arasında deja-vu, şebnem, duman, direc-t i aynı gün edinince böyle oluyor :)

Rambo'nun klibini izledim...izlenimim bu şarkı sebebiyle albümün de gayet hoş olduğu yönün de..henüz edinmedim en kısa sürede edinip keyfini sürmek niyetindeyim:)

Klip gerçekten çok güzel olmuş. şarkı da güzel, eğlenceli. Zaten bilgenin sesi bütün şarkıları eğlenceli kılıyor:) Bu adamları izleyipte mutlu olmamak mümkün değil...

Geri