Direc-t

Arkadaşlar, hemen dikenleri çıkarmamak gerekir diil mi ? Çok belli ki bir yanlış anlaşılma olmuş... Kabul edersiniz ki, Bilge de "Burdur" için "orası neresi?" diyebilecek mentalitede bir adam değil, kendisinin hayata, insanlara, ya da yeryüzündeki herhangi bir toprak parçasına bakış açısı son derece açık sanırım. Adam ya da memleket ayırmayan bir bünye o. Hayır neden ayırsın ya da küçümsesin ya da bilmesin ki zaten ? Olaya farklı anlamlar yükleyip, bir açık yakalamışçasına bir anda parlamanın manası yok ... Bir durup düşünmek, farklı açılardan bakabilmek lazım... Söz konusu olay, yanlış okuma ile başlayıp, yanlış yorumlama ile devam etmiş malesef... Hoş ortada olay diyebileceğimiz bişey bile yok aslında ... O yüzden sakin diyelim... Yavaş diyelim...

öz!em demiş ki:
Arkadaşlar, hemen dikenleri çıkarmamak gerekir diil mi ? Çok belli ki bir yanlış anlaşılma olmuş...
Diken çıkarmak değil sevgili öz!em, ben de yanlış okuduğunu düşünerek düzgün bir şekilde "Burdur" yazdım. ;) (Hani nokta, virgül konmayınca yazılar birbirine girer, daha net anlaşılsın diye.) Arkadaş "Yakın bir yere de razıyım." dediğ için de ANtalya açıklamasını yaptım. :) Yoksa diken yok, severiz Direc-t'i. :roll:

Sevgiler...

silent_guitar demiş ki:
öz!em demiş ki:
Arkadaşlar, hemen dikenleri çıkarmamak gerekir diil mi ? Çok belli ki bir yanlış anlaşılma olmuş...
Diken çıkarmak değil sevgili öz!em, ben de yanlış okuduğunu düşünerek düzgün bir şekilde "Burdur" yazdım. ;) (Hani nokta, virgül konmayınca yazılar birbirine girer, daha net anlaşılsın diye.) Arkadaş "Yakın bir yere de razıyım." dediğ için de ANtalya açıklamasını yaptım. :) Yoksa diken yok, severiz Direc-t'i. :roll:

Sevgiler...

Silent ben senden çok "yuh !" yazmış olan ( ki az önce sildim ) arkadaşın tepkisine anlam veremediğimden açıklama yapma gereği hissettim. Neyse zaten onun da kötü bir niyeti yoktu eminim, şaşırmıştır haliyle yanlış anlaşılmış...

Grunge-dadada demiş ki:
ben de Onur'u çok severim..silent gitar'ı :)
:oops: :oops: :oops:

Bu arada geçen hafta cumartesi günü, Hacettepe Üniversitesi Rock Topluluğu Şenklilerine sadece Direc-t için gitmiştik ama sahneye çıkmayacak olduğunu duyunca gerçekten üzüldük. Yetkililerden tatmin edici bir açıklama da alamadık neden çıkmadıklarına dair. Artık AnkiRock Fest'teki 30 mayıs salı günkü performansı bekliyoruz biz de. :)

Sevgiler...

silent_guitar demiş ki:
Grunge-dadada demiş ki:
ben de Onur'u çok severim..silent gitar'ı :)
:oops: :oops: :oops:

Bu arada geçen hafta cumartesi günü, Hacettepe Üniversitesi Rock Topluluğu Şenklilerine sadece Direc-t için gitmiştik ama sahneye çıkmayacak olduğunu duyunca gerçekten üzüldük. Yetkililerden tatmin edici bir açıklama da alamadık neden çıkmadıklarına dair. Artık AnkiRock Fest'teki 30 mayıs salı günkü performansı bekliyoruz biz de. :)

Sevgiler...

tamamen bizimle alakası olmayan problem
son anda haber verildi bize bazı durumlar... :!:
yoksa bizim de hevesimiz kursağımızda kaldı.o kadar konser vermek istiyorduk ki

İkinci albümden sonra gideceğim ilk konseriniz olacaktı Hacettepe'deki etkinlik. O sebeple üzüldüm çıkmayacağınıza, gruptan kaynaklanmadığını düşünmüştüm ben de. :p

Diğer üniversitelerin şenliklerine gitme fikri pek hoş görünmüyor bana açıkçası. Okula girebilmek, yabancı kalmak, vs. birçok sebeple geriliyorum. :) O sebeple TOBB için bir şey diyemeyeceğim ama AnkiFest'i kaçırmamak için çalışacağım. 30 mayıs günkü konserde de Direc-t'i tek geçiyorum ben. :p

Sevgiler...

selam,direc-t iyi bir grup demeyeceğim çünkü harika bir grup zaten :D
Ama ne zaman Antalya'ya gelecekler?Bilge abi lütfen gelin artık,lütfeenn....

ya hakkaten hacettepe rock senliinde dumur olduk keske aksilikler olmasaydı :( neese ya ben bi kac arkadası kandırırsam tobbta isliicez artık direc-t i rock istanbulda olmama raamen dinleyememiştim inşalla bu sefer kacırmam :D

Geri