Direc-t

megallica demiş ki:
Bilge ben Sizin Müziğinizle Eğleniyorum,Ama Asla Yıllardır Rock Dinleyen ve Çalan Bi Kişi Olarak Desteklemiyorum.Rock Çalmak Ciddiyet İster Ben sizde Göremiyorum.Kusura Bakma.Bunu Söylediğim İçinde Çok Rahatladım

iyide rock ı bi şekil olarak ele alamassınki o kadar çok alt dalı varki rock müziğin bunun altında büssürü çeşitli dal var.. direc-t tam olmasada grunge yapıo zaten..grunge de bir bakıma punk dan geliyo..yani rock müzik yapıyo diye eğlenceli müzik yapamıyacak diye bir şey çok saçma bence..

Polly_Ve_Jeremy_Kardestir demiş ki:
direc-t başlığı niye sabit değil-sadece merak ettim-şaka maka hasret parçasının çok tatlı bir melodisi var.

Direc-t başlığı sabit değil çünkü; gruptan bi eleman düzenli olarak foruma,bu başlığa yazmıyor..Yani sabit olabilmesi için gruptan birinin girip sıkça yazması gerekiyor

pudding demiş ki:
megallica demiş ki:
Bilge ben Sizin Müziğinizle Eğleniyorum,Ama Asla Yıllardır Rock Dinleyen ve Çalan Bi Kişi Olarak Desteklemiyorum.Rock Çalmak Ciddiyet İster Ben sizde Göremiyorum.Kusura Bakma.Bunu Söylediğim İçinde Çok Rahatladım

ohh.. haha :D

birileri durun dedi dur dedi birileri birileri durun dedi dur dedi birileri birileri durun dedi dur dedi birileri :)

:LOL: :LOL: :D
Ciddi ciddi 2 albümleri var işte daha ne

Slm arkadaşlar siteye daha bugün üye oldum ve ilk bu konuya yazıyorum direct-t nin 'hasret' adlı parçasını dinledim ve gerçekten çok beğendim gerçekten başarılı ve geleceği parlak bi grup bence...

Bilge'nin Ankara'da işi olmaz olur mu :D Leman'da,Tenedos'ta,Ankara sınırları içinde görüldüğü çok olur!!!!
Bu arada MaFFicK kardeş 2.klibi çektik,montaj yapıyoruz denmişti bana.

_axlewurm_ demiş ki:
Bilge'nin Ankara'da işi olmaz olur mu :D Leman'da,Tenedos'ta,Ankara sınırları içinde görüldüğü çok olur!!!!
belki daha öncede burda yazılmıştır bu kadar sayfayı okuması zor :) sevgilisi tenedos'ta çalışıyor gibi bi dedikodu vardı bir aralar. Tabi ne kadar doğrudur bilinmez ama bunu duyunca aklıma geliverdi işte bi an.

leonjohancool demiş ki:
_axlewurm_ demiş ki:
belki daha öncede burda yazılmıştır bu kadar sayfayı okuması zor :) sevgilisi tenedos'ta çalışıyor gibi bi dedikodu vardı bir aralar. Tabi ne kadar doğrudur bilinmez ama bunu duyunca aklıma geliverdi işte bi an.

Geçen yaz çalışıyordu öyle biri.Rockncoke a gitmek için..Şimdi durum nedir bilmiyorum :)

Bu arada klip tam hazır değil sanırım yoksa görürdük şimdiye..
Ve bir de;
Direc-t-shirtleri Roll'da satışta!

Direc-T-shirtleri Roll'da satışa çıkmıştır...
Kadıköy'de de barlar sokağı Hera Store'da...

Bilgi için: www.rollist.com
Roll Adres: Turnacıbaşı Sokak NO:23-25/1 Taksim

http://www.youtube.com/watch?v=qCx3jVPZiak

http://www.youtube.com/watch?v=DpOlCMsntk0&mode=related&search=

http://www.youtube.com/watch?v=h7CWRn6saBM

:LOL: Çok güzel şeyler var burda.

slm ben benay direc-t grubunu ılk cıktıından berı dnlıorm varya abi spersınız artık 3. albüm cıksın yaaa sabırsızlıkla beklıormm izmire gelın bıras konserlerınızı ozledıkk kımse sızın gbı costurmuo :D bu arada ısmımı ılk defa duymus olablırsınız bn kızım ha erkek değil yanlıs olmasın ;) bilgee beklıorm tamam mı izmire gelınn ...!!!

silent_guitar demiş ki:
_axlewurm_ demiş ki:
Leman'la, Tenedos'la kalsa iyi, üstüne üstlük Bilge ayağının tozuyla kayda giriyor Ankara'da, düetler yapıyor gruplarla. ;) Bir de bol bol çay içiyor, değil mi Bilge? :)

Sevgiler...

yapıyor güzel de yapıyor düetleri ama direc-t e pek zaman ayıramıyor gibi..3.albüm arası açıldı baya :p bekliyoruz
klip falan...

bilge sana srmak ıstedıım bısı var direc-t adını o kazada dırege carptıktan sonra aldıgınız dogrumu bıde 3. album ne zaman sabırsızlıkla beklıorz

Geri