Direc-t

Bana kalırsa Direc_t'nin en önemli özelliği Bilge'nin vokalının alışılmışın dışında olmasıdır.Bence çok kalite bir ses yok fakat değişik olması artı bir değer Direc-t için.

yener demiş ki:
Bana kalırsa Direc_t'nin en önemli özelliği Bilge'nin vokalının alışılmışın dışında olmasıdır.Bence çok kalite bir ses yok fakat değişik olması artı bir değer Direc-t için.

zaten türkiyede rock dalında çok az kaliteli vokaller var... artık zaten insanlar kaliteden çok sesin farklılığına bakıyor.. bana kalırsa bi vokalde hem kalite hemde farklılık ararım... türkiye şartlarında bunu bulmak zor bişey ama.... :roll:

belki de farklılığa bakmak bütün grupların birbirine benzediğini düşünmelerindendir..... farklı bir şey de doğal olarak ilgilerini çeker ama kaliteli mi değil mi bence püf nokta odur......

giggle demiş ki:
yener demiş ki:

zaten türkiyede rock dalında çok az kaliteli vokaller var... artık zaten insanlar kaliteden çok sesin farklılığına bakıyor.. bana kalırsa bi vokalde hem kalite hemde farklılık ararım... türkiye şartlarında bunu bulmak zor bişey ama.... :roll:

Aslında pek çok kalite vokal var ama ne yazık ki pek değerleri bilinmiyor günümüz Türkiye'sinde.ilk aklıma gelen de Egoist grubunun solistidir.Sorsan kaç kişi bilir veya dinlemiştir.

Yönetici Uyarısı: Mesaj içeriği anlaşılmayı güçleştirecek ölçüde yazım ve anlatım hatalarına sahip olduğundan yönetim tarafından silinmiştir. Kasıtlı olarak Türkçe'yi yanlış kullanmaya devam etmeniz durumunda siteden atılacaksınız. Lütfen Forum Kurallarını okuyunuz.

Geri