Direc-t

Ben de Olympos albümünü ilk dinlediğimde böyle düşünmüştüm ama sonra sonra o da ilk albüm kadar sardı beni. Olympos albümü Rus Kozmonotları'na oranla enstrümanlar açısından biraz daha zengin, yani çalınan kemanlar olsun, mızıka vs. olsun biraz daha çok ve ön planda ama iki albümde Direc-t soundunu ortaya koyuyor.

Sevgiler...

Rusya ve Ukrayna'da Çıkan Toplama Albüm

Rusya,Ukrayna ve komşu ülkelerinde çıkan Türkçe toplama bir albümde Direc-t 'in Ama Sen Varsın şarkısı yer alıyor. Albümde alternatif rock tarzında yer alan tek grup Direc-t. Direc-t'in de içinde bulunduğu bu albümün adı Sıcak Doğu Geceleri 8-Türkiye. Albümde Türkiye'den birçok sanatçı daha var. Serinin yakın zamanda çıkacak olan 9. albümünde yine Direc-t'in bir parçası yer alacak.

http://www.records.ru 'dan alıntıdır.

Sevgiler...

yok böyle bi grup ya.küçücük adamdan o ses nasıl çıkıyorsa bitirmiş valla olayı.ama nolur amatör gruplar içerisinde ele almayalım artık onları.bilge sesine sağlık valla :D izmire bekliyoruz artık

Yönetici Uyarısı:Mesajınız yönetici tarafından düzeltilmiştir. "V" yerine "W" kullanmayınız. Forum kurallarını okuyunuz.

ilgin_ demiş ki:
yok böyle bi grup ya.küçücük adamdan o ses nasıl çıkıyorsa bitirmiş valla olayı.ama nolur amatör gruplar içerisinde ele almayalım artık onları.bilge sesine sağlık valla :D izmire bekliyoruz artık

öhö
geçen ay izmirdelerdi(dungeon bar) şanslısınız siz :twisted:

ama biliyorum ki t.dağa hiç gelmeyecekler :cry:

biz bir tek mangaylamı yetincez :cry: :cry:

eurovisyon

yav böle kişiler katılcağına limi ley vb sibel tüzün falan dirce-t katılsın ingilizce bir şarkı sölesinler mesala wooden love kesin kazanırlar valla kazanırlar kazanamasalar da adamı değiştiririm...

Yönetici Uyarısı: Mesajınız yönetici tarafından düzeltilmiştir.
"V" yerine "W" kullanmayınız ve kelimeler üzerinde gereksiz kısaltmalar yapmayınız. Kasıtlı olarak Türkçe'yi yanlış kullanmaya devam etmeniz durumunda siteden atılacaksınız. Lütfen Forum Kurallarını okuyunuz.

Ayrıca bknz: http://www.turkrock.com/ftopic28283.html

Scurvy demiş ki:
ya hem çalıp hem söylemesi ve çok güzel söylemesi çok güzel bişi bence :D
Kendi bestesini çalıp, söylemesinde bir şey olmasa gerek. Çünkü ona göre çalışır, halledersin. Hiç olmadı hem çalıp, hem de söyleyebilecek şekilde düzenlersin parçayı. Ama Bilge, Nirvana'nın hem çalıp hem söylemesi en zor parçalarından biri olan Lithium'u sahnede canlı çalıp, söyleyebiliyor. Gerçekten helal olsun. Çok çalışmış, çok uğraşmış; şimdi de meyvalarını topluyor.

Sevgiler...

direc-t direc-t direc-t direc-t direc-t.....
pixes where is my mind cover ı süper ve ötesi olmuş taptım ayrıca yaşarın divane şarkısınıda bilge çok güzel sölemişşş:)

Direc-t şarkısı USA-LA radyo playlistinde

Amerikanın bir numaralı indie radyo kanalı "104.7 FM iRADIO LA", ama aşkım yok parçasının ingilizce orjinal versiyonu olan "Ain't noone" parçasını playlistine ekledi.

direc-t.com

Direc-t sadece Türkiye'deki müzik piyasası için değil, aynı zamanda yurtdışına da açılmayı planlayan ve katıldıkları birçok festivalle de bunu, bir nebze de olsa, başarabilmiş bir gruptur. Artık daha da geniş bir kitleye ulaşabilecek diye düşünüyorum. Yurtdışında ülkemizi popçulardan başka temsil edecek bir rock grubunun olması da çok güzel bir şey. :)

Parçayı nereden bulabileceğimize dair fikri olan?

Sevgiler...

direc-t'in sahnede çok ii olduğunu söylememe gerek yok sanırım. çünkü gerçekten sahnede çok iiler. ancak ne yazı ki ben vokallerinin sesini hiç beğenmiyorum. o sesi duyunca mideme ağrılar giriyo desem sanırım abartmış olmam. konserleri olunca yine giderim ancak albümlerini açıpta dinlemem. daha doğrusu dinleyemem. (mide meselesi)

hulyaengm demiş ki:
direc-t'in sahnede çok ii olduğunu söylememe gerek yok sanırım. çünkü gerçekten sahnede çok iiler. ancak ne yazı ki ben vokallerinin sesini hiç beğenmiyorum. o sesi duyunca mideme ağrılar giriyo desem sanırım abartmış olmam. konserleri olunca yine giderim ancak albümlerini açıpta dinlemem. daha doğrusu dinleyemem. (mide meselesi)
ozaman sen bi Git i dinle.. ne migde agrisi girer nede baska bise... ama tabiiki yine saygi duyoruz ;)

Geri