Enterprise (Heavy-Thrash) Ankara

soloist demiş ki:
29 Ekim'deki Enterprise Dip konseri,lead gitarlardan Uğur'un ayrılmasıyla belirsiz bir hâl almıştır,aramıza hoş geldin Burak(Ground Zero,Muazzam :p),playlisti olduğu kadar yetiştirme çabasındayız,dinleyicilerin affına sığınarak sürçi lisan edersek konserde kısmet olursa tabi,mutlu 1 gün geçirme dileğiyle...
Nası :!:
Noluo lan :?:
Hııı löööööööööööööööööööööööööööö :arrow:

Daha öyle bişey konuşulmadı, ben ayrılmadım şu an, bunlar grupça toplanarak verilecek kararlar...

Ve daha bunlar konuşulmadan yerime birinin alınmasını ise ilginç karşıladım...

Saygılarımla...

(ben uğur demruhi açık kalmış)

Symphony of Destruction
Countdown to Extinction
I died for you
Last December
Master of Puppets
Hail and Kill
Painkiller*
29'undaki Dip Konseri Playlisti,Bayramınız mübarek olsun =)...

Daha öyle bişey konuşulmadı, ben ayrılmadım şu an, bunlar grupça toplanarak verilecek kararlar...

Ve daha bunlar konuşulmadan yerime birinin alınmasını ise ilginç karşıladım...

Saygılarımla...

(kapattım demruhiyi merak etmeyin...)

Evet öyle...

Play List de birkaç değişiklik olucak şimdilik o playlisteki belirli şarkılar kalıcak gibi...

Hail and Kill ve Painkiller sabit diğer repertuarlardan şarkılar opsiyonel olarak eklenip çıkabilir ona dikkat ediyoruz.

Bide olursa eyer 2 tane yeni şarkı olucak...
Hadi hayırlısı.

Ama o iki şarkıyı çok beyeniceksiniz eminiz :)

uzun zamandır konserlerde heyecen olmuyodu bende ama 29 ekimdeki enterprise konserinde dizlerim birbirine vurcak galiba insallah dogru calarım ve bnm yüzümden scmayız haytımda bi konser icin hic bu kadar ugrasmamıstım bana güvenen insanların özellikle de seref in yüzünü kara cıkarmam insallah

29ekim22mk8.jpg

Yaş sınırı yoktur!

Herkes davetlidir...

Konserdeki Playlist son hali;
Symphony of Destruction
Trooper
Last December
I died for you
Fear of the Dark
Hail and Kill
Painkiller*

İşallah bundan sonraki konserlerede süper bombalarımız var Muazzamın gelmesiyle dengeler değiştiği için onları koyamadık.

Bu konser süper ondan sonraki Dehşetengiz olucak..

Hepinizi bekleriz...

Geri