Durak (Alternative Metal) - Ankara

biraaz gec oldu :roll: ama super bi konserdi tebrikler hepinizee!!! :LOL: cok eglendik :metal
barancım snada ayrı tesekurlerimi iletiorm sözünü tuttuğun için! :zipla
(pedro bir yaşam tarzdr ;) )

tErMiTe demiş ki:
Bizizi salladınız tebrikler! 12 kasım ip ile çekiliyor haberiniz ola!!

euoosp.jpg

çok çok saol emn ol bizim içnde öle;) orda grüsmek üzere...

(Geç de olsa :) )Çok başarılı bir konserdi Biziz.ilk defa dinledim sizi uzun süredır dinlemek istiyodum.Uygun oldukca konserlerinize gelmeye calıscam.Basarılar

Arkadaslar hepinize tesekkurler 12 KASIM'DA replik rock bar'a herkesi bekliyoruz tam bir konser olacak izmir'den in between abilerimiz geliyor extreme muzik sevenler kacirmamali bence...yeni bestelerimizi de yapcaz konsere oooh mis gibi mis...

HATIRLATMA:

12 Kasim Cumartesi günü

Durak
Since Yesterday
The Next Highway
In Between(izmir)

Replik Bar bilmeyenler için Farabi caddesi çevre sokakta Manhattan'in hemen yaninda
uzun süredir durgunluumuzu da bozucaz bu konserde 2 yeni bestemizi çalicaz ilk defa arkadaslar bizde heycanlyz herkesi orda görmek isteriz çok zevkli bi konser olacaga benziyo gruplar süper hersey süper umarm nazar degmez:))
grüsmek üzere saygilar...

Hahahahaha

şşşş gençler selam,beni hatırlamayan varsa ölsün,ne arayıp sormuonuz lan .pneler,ben sizeşey dicem sömestırda atlayın gelin buraya burda konser yapayım ben size(annecikleriniz izin verirse:))) gelirken tunalıdanda aam toplayın.... :D

evet artık bir geri sayımı daha başlatırken son hatırlatmalarımızıda yapalım istedim,buyrun:

-the next highway(ank)
-since yesterday(ank)
-in between(izmir)
-durak(ank)

tarih:12.kasım.2005
mekan:replik bar(çevre sok/manhattan yanı)
ücret:6 ytl
kapı açılış:14 00

*konserde çeşitli demo,split,fanzin satışlarıda yapılacaktır.
*gruplar afişteki sırayla çalacaktır.
*herkesi bekliyoruz!

konser yarn ve felaket gazım umarm hiç bi aksilik çkmayacak çok kaliteli ve sevdigimiz gruplarla beraber cillop bi konser geçiricez söylemeye gerek yok sanırım ama herkesi bekliyoruz çok eglencez yarn çook:)

Tesekkurler herkese arkadaslar in between'le sahneye cikmak tekrar mutluluk vericiydi iki grubum adina da.
Duzenlemeler ve besteler cok guzel olacak :)
Sagol alicim sana da aferin :)

10 Aralik Cumartesi gunu
DURAK
SINCE YESTERDAY
THE NEXT HIGHWAY
FLATGROUND
gruplarinin canli performanslarina sahit olabilirsiniz.
Emo seviyorum metal seviyorum punk seviyorum pop seviyorum :) diyen herkesi bekliyoruz herkes kendinden biseyler bulacaktir...

10 Aralik cumartesi gunu Biziz Rock Bar'da gerceklesecek olan konser oncekilerden biraz farkli olarak daha tarz bir konser olacak bunu ukalalik olarak algilamayin cikan gruplar belli bir muzikal alt yapiya sahip ve birbiriyle baglantili muzikler yapiyor yani o gun tamamen Metal/Metalcore/Hardcore/Emo/Pop-punk etc... party ayarinda bir konser olacaktir bu tarz muzikleri seven dinleyen etkilenen herkesi konsere bekliyoruz.

Geri