Durak (Alternative Metal) - Ankara

Grubu sallamadik sadece grup icin zor bi sene olarak geciyor hepsi bu ben istanbuldayim miracta universiteye hazirlaniyo pedro da takilio oyle falan seneye bu is bitmistir...

slms

slmlar arkadaşlar yanlış hatırlamıosam benim bi arkadaş sizin gruptaydı kayıtlarınızı vermişti gerçekten güzel parçalar bi ara gönderirseniz sevinirim

oh be sonunda tekrar özlediğimiz gruplar çıkıo 3 hafta peş peşe !!! size şimdiden başarılar !! kolay gelsin..söylemeye gerek yok orda olcaz tabikide..=))

martilar
kayboluyoruz
batsin bu dünya
deftones-back to school
deftones-root
radical noise-çiglik
papa roach-between angels and insects
godsmack-moonbaby
godsmack-i stand alone
poison the well-nerdy(bunu çalarmiyiz bilmiyorum emreye bagli)
poison the well-botchla
limp bizkit-take a look around
bu kadardi heralde?

tesekkurler konsere bekliyoruz ama :)
cagirmamin tek sebebi gercekten eglenmek bi menfaatimiz yok cunku konserden:)
soylemek istedim...

2 Nisan Cumartesi RUJ,DURAK,IDEA (bi de Josef K. var sanirim tam emin olamadigim icin bu sekilde soyluyorum...)
Biziz Rock Bar ( Tunali Hilmi Cad. Mc.Donalds karsisi Ugur derinin oldugu bina)
Konser baslangic saati 14:30 civari olmasi lazim...Gelismeleri aktaracagim sizlere :evil:

Konser programinda cok kucuk bi degisiklik olmus,nerden cikti bilmiyorum ama son anda josef k. ile beraber konser vermek istiyorduk ama yarisi gitcekmis yok 2 sarki o grup yok 4 sarki bu grup...
Sacmalik...Neyse...

Bu hangi grubun çikip çikmayacaini veya ben ve Bülent disinda size ulasan bilgiler kimlerden geliyor bilmiyorum ama bizden baska karar veren olamaz...O yuzden gelin sorun neyse problem veya sorular net cevaplar alin.Herkes kafasina gore birseyler soylemesin ve agresifçe seylerde sarfetmeyin ok?
Basarilar...

webreklam.jpg

Geri