Durak (Alternative Metal) - Ankara

tabiki de içiniz rahat olsun arkadaslar zaten önemli olan grubun ismi degil yaptigi müziktir siz de insanlara müziginizi begendirdiniz gerisi önemli degil :) buarada baran gitarin hayirli ugurlu olsun sana da öyle bir bas yakisirdi zaten :)

Biziz Rock Bar'daki ÖSS Partisi'nde sahne alacak gruplar ve sıralama şöyle olacak: (Konserler ve parti gecenini ilerleyen saatlerine kadar devam edecek.)

ÖSS PARTİ @ Biziz Rock Bar @ 19 Haziran Pazar

Gündüz programı:

Fail-i Mechul
Josef K.
Deprem
Durak

Akşam Programı:

Mars
DeM
Ruj

Ve gün boyunca DJ Evren eşlik edecek...

Kapı açılışı: 15:00
Giriş: 7 YTL
Bira: 3 YTL
Yer: Biziz Rock Bar (Tunalı Hilmi Caddesi.McDonald's karışısı)

Stres atmaya ve güzel müzik dinlemeye herkesi bekliyoruz...

...Anti Organizasyon...

Siralama boyle degil mi goktug?
Bizim studyo yapmamiz gerekiyor en son 19 mayis konserinden once 1 saat yapmistik sinavdan cikip studyoya girip konsere gelcez boyle olmasi gerekiyor eger boyleyse gayet iyi :)

osspartisiafis.JPG

DUYURU: Bizim bulent abiyle(biziz) ve rujla anlasmamiz sonucu ortaya cikardigimiz ve anlastigimiz saat 21:00 dir.
Afisteki yanlisligin duzelmesini istiyorum.
Istanbulda ancak bu kadar takip edebiliyorum...
Ama ankara'da konusulan bu degilmis bugun ogrendim.
O yuzden DURAK 21:00 , RUJ 22:00 sahneye cikis saatleridir.

Allaaaaaaah noolmuş be??
Kuşadasnda net kafeden yaziorm şu anda şmdi olay şu ki biz ilk başta Bülent abiye denzle gdip gündüz programndan geceye geçişte bi saatte olmasını istemiştik yani ilk başta konuştuğumuz saat afişteki gibiydi
ama sonra eren siz başka bi saat mi istediniz?benim bundan haberim yok işte malum ben kuşadasındaym eren istanbulda anlaşamamazlık oluyo çünkü organizasyon yaparken birbirimizden haberdar diiliz..yaa şu anda da telefonu salak gibi evde unutmuşum kimseyi de arayıp öğrenemiyorum neyin noolduunu çünkü aslına bakarsanz ben hiçbişey anlamadm bu işten
hangi saatte çıkıcaz ve kesin mi eren bu mesajı görürsen bana özel mesaj falan bi şeklde ulaş çünkü dediim gibi telefonu evde unuttum
bu arada afiş pek sewimli olmuş yapana teşekkürler

hangi saatte çkarsak çkalm güzel bi gün olması dileğiyle...

Biz rujla arka arkaya cikmak zorundayiz bundan farkl birsey olamaz cunku setuplar amfileri gitarlar cart curt bunlari tekrar bastan kuramayiz ugrasamayiz ayrica bulent abiyle son konusulan durum su biz 9 gibi cikiyoruz bizden sonra ruj cikiyor bunun daha otesi yok abi.

Eren her konserde sorun çıkartan sensin!!!Organizasyonun işine her seferinde de karışan sensin!!!Yeter be kardeşim!!!

Sıralama afişteki şekilde yapılacaktır...Kimse de emrivaki yapmasın...Baran'la haftalar öncesinde anlaşılan saat onun da dediği gibi gündüzün son konseridir...Senin dediğin şekilde anlaşılsaydı öyle yapılırdı...Son anda çıkıp da konuşmalarına ve üslubuna da dikkat et olur mu?Bülent'le benim aramdaki işlerdir bunlar ve organizasyon da ikimizindir...Bizim kararlaştırdığımız durum da böyledir...Alet edavat toplanacak olan ne acaba?3 amfi ve ziller?Çok zor gerçekten...Bu kadar...Gerisi keyfinize kalmış...

...Sevgiler&Saygılar...

DURAK 19 haziran gunu bizizdeki oss partisinde gece cikacaktir karisiklik icin uzgunuz...
Gunduz programi: fail-i mechul,josefk,deprem,mars
Gece programi:RUJ,DEM ve biz yani durak...
herkese basarilar tekrar sinavda :)
Afisteki yalnislik icin ozur dileriz :)

Alc43Vol demiş ki:
DURAK 19 haziran gunu bizizdeki oss partisinde gece cikacaktir karisiklik icin uzgunuz...
Gunduz programi: fail-i mechul,josefk,deprem,mars
Gece programi:RUJ,DEM ve biz yani durak...
herkese basarilar tekrar sinavda :)
Afisteki yalnislik icin ozur dileriz :)

Canım sen biraz hayal kuruyorsun. Sıralama haftalar öncesinden belirlendiği gibidir. Sen kim oluyorsun da kafana göre iş yapıyorsun. Afişte ne yazıyorsa o!!

Kafanıza göre iş yapmayın, biraz olgun ve profesyonel olun.

Bu arada "Afisteki yalnislik icin ozur dileriz... "

Yanlışlık diyecektin galiba :D ki öyle bir şey yok.

Geri