green

Helal olsun be Green,
Basçınız Levent'ten ders alan bi arkadaşımın(Browni kız:)) zoruyla sizi dinnemeye gittim.Allah beni kahretsin ki daha önce nie gelmemişim.My immortal'dan sonra zaten koptum.Harikasınız.İnşallah daha da ii olursunuz.

ben artık sizi izleyemiyorum.çarşambaları çok geç çıkıyosunuz,ertesi sabah işe gitmem gerekiyo,zaten izleyemiyodum.şimdi cumartesi sabahları da çalışıyorum.başka bi yerde çıkmıycak mısınız?ya da başka bi saatte.neden gölgede sizden önce çalanlar hala oradalar,bunun mantıklı bi açıklaması olamaz bence.

evet o çalan grubu benimde sevdiğim söylenemez düzeysiz ve müzikal kalitesini beyenmediğim bir grup fakat şöylede bi durum var ki gördüğüm kadarıyla seven insan sayısıda az değil...

Ehh arkadaşlar Brownie Kız'ın bir arkadaşı daha burada haberiniz olsun...Ama açıkça söyleyim bence isimden kaybeidyorsunuz :) Yoksa mükemmelsiniz..Solist,gitarlar,bateri mükemmel...Yani Frozen'ın rock halini dinleyince ilk başta şok geçirmiştim;ama onu bile kıvırdınız..Sürekli oradayız..(Cumaları Gölgede) Keşke mekan biraz daha geniş olsa...Tıklım tıklım oluyor nefes alamıyoruz;fakat genede gelip sizi izliyoruz :) Başka nerelerde çıkıyorsunuz?

cevat

dorothy biz hangi gün çalsak uymayacak sana bence. hergün çalışıyosun.. bak bende hergün çalışıyorum ama sabah 4'e kadar çalıp, 7.30'da kalkıp mesaime gidiyorum seve seve... uykuyla geçen zamana hep acırım zaten, neyse..

bu arada İf'deki günümüz daha mantıklı bir gün oldu; bu haftadan itibaren perşembeleri çalıyoruz haberiniz ola.. cumartesi "başka bir yer daha" için görüşmelerimiz devam ediyor bakalım hayırlısı.

steelstorm'a kızdım biraz, biz orda sahne süsümüyüz? solist, gitarlar, bateri mükemmelde bas ve klavye fasülyemi? frozen'ın rock hali (ki tarafımdan önerilmiştir) klavye olmasa nasıl olurdu düşündünmü mesela? neyse bunu klasik "grubun lokomotifi solist ve gitaristtir, gerisini salla" gözlemlerinden biri olarak kabul ediyorum. bazen aklıma "gölge'ye gitme aynı parçaları bi de klavyesiz dinlesinler bakalım" fikri gelmiyor değil.

neyse gönüller hoş olsun, müziği dinleyin yeter...

aman ferhatım sakın gelmemezlik etme, batarız valla :) geri plan adamları olarak değerimizi ne zaman anlayacaklar ben de bilmiyorum :) dream theatre klavyeleri ve flea basları duyup görmeden kimse bir şey anlamıyor sanırım, sıradan geliyo insanlara, ama kazın ayağı hiç öyle değil, sonuçta müzik önemli, önde olmak değil :) bu arada perşembe if eğlenceli olacakmış hissi var bende ya hadi hayırlısı :)

levent yine bin tane smiley koyarak ne kadar neşeli bi adam olduğunu göstermişsin :) bence bas da klavyede harika. hiç bozmayın keyfinizi de duruşunuzu da. cumartesi çalmaya başlarsanız çok iyi olacak ama hadi hayırlısı.

Re: cevat

freefreshfish demiş ki:
dorothy biz hangi gün çalsak uymayacak sana bence. hergün çalışıyosun.. bak bende hergün çalışıyorum ama sabah 4'e kadar çalıp, 7.30'da kalkıp mesaime gidiyorum seve seve... uykuyla geçen zamana hep acırım zaten, neyse..

bu arada İf'deki günümüz daha mantıklı bir gün oldu; bu haftadan itibaren perşembeleri çalıyoruz haberiniz ola.. cumartesi "başka bir yer daha" için görüşmelerimiz devam ediyor bakalım hayırlısı.

steelstorm'a kızdım biraz, biz orda sahne süsümüyüz? solist, gitarlar, bateri mükemmelde bas ve klavye fasülyemi? frozen'ın rock hali (ki tarafımdan önerilmiştir) klavye olmasa nasıl olurdu düşündünmü mesela? neyse bunu klasik "grubun lokomotifi solist ve gitaristtir, gerisini salla" gözlemlerinden biri olarak kabul ediyorum. bazen aklıma "gölge'ye gitme aynı parçaları bi de klavyesiz dinlesinler bakalım" fikri gelmiyor değil.

neyse gönüller hoş olsun, müziği dinleyin yeter...

Yaw çok özür ben aklıma gelenleri sıraladım.. :) Alınmayalım lütfen..Nasıl affettireyim kendimi?

browni kız bana yeterince çikolata dopingi yaptığından ben çok alınamadım :) bence çikolata iyi fikir :) bu arada yeni şarkılar yolda, daha çok eğlenicez abicim heyyo :)

ekulak demiş ki:
dorothy demiş ki:
green üyelerine duyrulur!!! noldu sizin şu site. hala hiç bişi yazamıyorum. ama olmaz ki böle. yavaştan alıyosunuz işi. sahnede gördüğümüz performansı diğer alanlarda da görmek istiyoruz :)
haklısın abi sitede daha çok şey görmek istiyoruz...

evet gecikmeli, interaktif sitemiz nihayet açıldı. teknik aksaklıklar varsa bildiriniz. gecikme için tekrar özür dileriz.

işte adres: http://www.enterthegreen.com , bekleriz 8O

sevgiler...

ouvv! haklısın, hemen düzeltiyor saygılarımı sunuyorum. Bu arada Egemen'e bol selam, herifi, muhabbetini özlediğimi iletirsen sevinirim. Birgün Limon'a gelicem.

abi bu gece her hafta olduğu gibi sizi dinlemeye geldim üstüne bi de satisfaction dinledim;hemde kendi adıma... gerçekten çok teşşekür ederim her cuma olduğu gibi sayenizde çok eğlenceli bir gece geçirdim...

Geri