Whisky

Maxi Single ve Best Of Whisky 1

maxi single

Albüm öncesi ısınma turlarınıbir maxi single’la atmaya karar veren grup, bu çalışmada yeralacak 2 şarkıyı hazır hale getirmiş durumda. Maxi single kesinlikle müzik marketlerde yeralmayacak; aynı gün grubun yasal sitesi http://whisky-tr.com adresinde paylaşıma açılacaktır. Bu çalışmayı arşivlerine katıp kolleksiyonyapmak isteyecek hayranlarına ise özel tasarım bir basımla ücreti karşılığında ulaştırılacaktır.

Arkadaşlar Maxi Single nin çıkmasına günler kaldı.. bundan sonra yapılacak olan çalışmalardan da bilgi vermek gerekirse.

Whisky Best Of 1

"Whisky best of 1 " adı altında çıkarılması planlanan albümde 13 Whisky şarkısı yer alacak...

"Whisky best of 1 " albümün de duymak istediğiniz Whisky parçalarını siz belirleyeceksiniz..

"Best of Whisky 1 " albümünde duymak istediğiniz şarkıları bize mail göndererek play list i siz oluşturabilirsiniz (mail atmak için www.whisky-tr.com ve www.yakbizi.com )

Ayrıca Rock Station daki Whisky konser kayıtları da yakında DVD olarak rock severlerle paylaşılacak...

whisky offical site : www.whisky-tr.com ( Yenilendi ve Forum Kuruldu )
whisky fan site : www.yakbizi.com ( Yenilendi , yeni moderatörler alımları var )

Wkisky dinlemeyen insanlar bana göre dumanmış, ateşmiş bunları dinleyerek zevk alamazlar. Çok sağlam şarkı ve elemanları olan bir gruptu. Hala daha öyle yeni albüm çok yakında çıkıyor arkadaşlar. Albümü dinledikten sonra burada buluşup yorumlarımızı tekrar belirtelim...

Facebook'ta "WHISKY MAXİ SİNGLE TANITIM KONSERİ" adı altındaki etkinlikten alıntıdır.

Organizatör: WHISKY
Tür: Müzik/Sanat - Konser
Ağ: Global
Başlangıç: 25 Mayıs 2009 Pazartesi, 20:00
Bitiş: 26 Mayıs 2009 Salı, 01:00
Yer: Hayal Bistro
Cadde/Sokak: meşelik sokak no:8 taksim
Şehir/Kasaba: Istanbul, Turkey

Telefon: 02122451048
E-posta: [email protected]

LÜTFEN GERÇEKTEN GELECEK ARKADAŞLAR İSİMLERİNİ ([email protected]) ADRESİNDEN BİZE ULAŞTIRSIN KAPIYA İSİM LİSTESİ VERİLECEKTİR....

İstanbul Piano Müzik Yapım'ın müzikseverlerle buluşturduğu WHİSKY'nin maxi single çalışmasının tanıtım konseri ve basın kokteyli...

WHISKY,
Türk-Rock tarihinin ilk ve köklü grupların WHISKY tüm bekleyenlerine yeni Maxi Single'ı ile merhaba diyor.
Gecede yeni parçalar ve klasikleşmiş Whisky parçaları ile

Gitar, Vokal; Serdar Çokuslu
Gitar; Taner Keleş
Bas Gitar; Volkan Konya
Tuşlu çalgılar ; Eser Taşkıran
Davul; Aydın Şeref

ile karşınızda olacak.

www.whisky-tr.com

arkadaşlar whisky maxi single çıktı. hayal bistroda ihtişamlı bir şekilde tanıtıldı. online satış için www.whisky-tr.com dan edinebilirsiniz. (balıkesirde olanlar blues müzikten de alabilirler.)
maxi single aşka güç ver ve biz adlı 2 eserden oluşmakta. aşka güç ver şarkısına klip çekildi bakınız :http://www.youtube.com/watch?v=-05S-b6Lsbw
bütün gelişmeleri burda paylaşacagım. size de whisky hakkında her şekilde yardımcı olmaya çalışırım.
saygılar
Cem ŞAHİN.

20 sene önce ilk dinlediğim/izlediğim heavy metal grubu. TRT'de 'Bir Başka Gece' diye bir program vardı. Orada Binnaz'ı çalmışlardı. vayy be.. Kaç sene geçmiş..

WHİSKY BEST OF VOL.1 yakında bizlerle.... stüdyo çalışmaları devam ediyor...

ff09c1a9a6bf1a0d61b6f3f21b78c30a.jpg

poster1.png

WHİSKY BEST OF ÇIKTI...

Uzun çalışmalar ve düzenlemelerin ardından özenle seçilen whisky parçalarından oluşan grubun 30 küsür yılını anlatan bu güzel eser tüm müzik marketlerde

Albüm adı Best Of Whisky, Çıkış tarihi 2011 Parça adları : yalnız seninle, mavi , cumartesi,köşebaşı dramı, ayna , Sen bana baharla geldin, yak bizi , babaanne , çılgınlık zamanı , dünya , binnaz

Vokal ve Gitar : Serdar ÇOKUSLU
Gitar : Taner KELEŞ
Davul: Aydın ŞEREF
Klavye: Eser TAŞKIRAN
Bas : Volkan KONYA

Daha ne olsun duruşları tuşeleri muzikaliteleri şahane. hiç bir eksikleri yok avrupadada abd de de olsalar ortalığı sallarlar şu an nerdeler bileniniz varmı

en çok grubun ismine kelek oldum.yav bula bula bu ismimi layık gördünüz. türkçe anlamı ne hepsi akademisyen okumuş bilgili görgülü insanlar.28 sene dile kolay isim gıcığıma gitmeye hep devam etti

sözlükte de aradım türkçe anlamı viski içki. ulan yazıklar olsun size bu kadar okumuş akademisyen insanlarsınız bunumu kensinize layık gördünüz. akıllara durgunluk veren muzik yap TRT bu isimden dolsyı ambargo bile koymuştuu beaaaaa

Geri