Radical Noise

exhasonowic demiş ki:
yaa vokal keremin yeni bi hardcore grubu var galbaa.. lifelook grubunun gitar/vokaliyle birlikte bişeler yapıyolarmış diye duydum.. sanırım gitarislerininde bi başka grubu var emocore tarzında bişelermi ne yapıyo o grupta galbaa.. sonra davulcu pedroloco da almanyada diye biliyom.. yanlışsam düzeltin...

İşte elemanların hepsi bir yere dağılmış...Bu satten sonra eskisi gibi olmaz bence cünkü araya baya bir zaman geçmiş zor be kardeşim :LOL:

ya radical noise un ilk albumu var elimde ilkinden sonra tarzlarını biraz değiştirdiler!1994 te çıktı ilk album biraz da amatorce ! sonra radical noise albumu! sonra plan-b en son maka a wish ten sonra dağıldılar!
bir kaç etkinliklte toplandılar! sadece çalmak için ! hep uğraşıyolar tekrar tolplamak için ama nafile! artık bir araya gelmezler!

bu arada bu albumu duyan var mı! 14 More Reasons to Burn Us Down bu album 1997 de çıktı ! bence en iddalı albumleri!

ewet dagıldıklarını bende duydum.walla ben sadece dinliyorum o tür haberlerle pek ilgilenmiyorum.ama tekrar toplansalar ii olurdu.radical noise adlı albümü içlerinden en iyisi bence.ama make awish de fena degil yani.

o albumu bulamya çalışın gerçekten ii!zaten radical noice dağıldı ! yerini özentileri almaya başladı!

plan b den baska bişe dinlemedim yaw.Diger albümleri de dinlemek istıorum.mp3 atabilen warsa bi zahmet...

yes bende vardı o albüm.. yanee bilirim o albümü.. güzeldir italyan plak şirketinden çıkmıştır.. bildiim kadarınla bi adet türkçe şarkı vardı körsün diye o şarkıyı çok severdim... tavsiye ederim.. zaten bu albümde yer almış şarkıların 8 tanesi ask it why ile çıkan split albümdede yer almıştır...

Geçenler'de arkadaşım söyledi beyoğlun'da gezerken görmüş 2 tane albümünü ama malesef üzerinde para olmadığı için alamamış...Zaten olmadığı zaman rast gelir insan'a

harbi ya sırf o şarkı için dinlenebilir çok güzel ve sıkı bi parça! dinlemeyenlerin dikkatine!

türkiyenin en iyi gruplarındandı keşke tekrar faal görsek ne isteriz ki başka hc punk camiası olarak

Geri